Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szive szerint válna, de a gyerek miatt nem teszi?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek nem hülyék, pont látják, hogy mi történik. Ezt a mintát akarja bárki is átadni nekik?
2016. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Férfi??? Nem. A gyáva gumigerinc pontosabb megfogalmazás lenne.


Csak azt árulja el, ha a gyerek érdekli, az, akitől kapta, miért nem érdekli? Legalább annyira, hogy esélyt adjon neki egy boldog életre, és hagyja elmenni.

2016. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Exem hivatkozott erre, én meg pont azt mondtam, amit az első: hogy nem akarom, hogy a gyerekem ilyen rideg légkörben nőjön fel, nem szeretném, ha felnőttként ezt a mintát követné.

Elváltunk. Közös felügyelet: ugyanannyit van a gyerek vele, mint velem. Jóval többet foglalkozik a gyerekével, mint amikor együtt éltünk, igyekszik az együtt töltött időt tartalmassá tenni. Amióta elváltunk, mindketten kiegyensúlyozottabbak lettünk. Mindkettőnknek lett új párkapcsolata, az exeméről nincs érdemi tudásom, lehet, hogy már meg sincs... az én kapcsolatom nagyon jól alakult, harmonikus, meghitt, a gyerekem is szereti és elfogadta az új párom. És ami nagyon megerősített abban, hogy jól döntöttem az az, hogy most már, hogy lassan kamaszodik a lányom és elkezdték érdekelni a fiúk, elmondta, hogy ő olyan kapcsolatra vágyik, mint az én jelenlegi kapcsolatom.

Van egy mondás: a legtöbb, amit a gyermekednek nyújthatsz az, ha te magad boldog vagy. Az én életem alakulása ennek remek példája.

2016. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
3as! De szépen megfogalmaztad :)
2016. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

#3


Magyarul fogalmazva a lányod is egy alfától akar gyereket, és egy béta nyakán élősködve eltartatni magát, (hadd találjam ki, miközben egy pszichopata gammával szeretői viszonyt folytatni). Hadd gratuláljak, tökéletes minta anyuka vagy!

2016. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
# 5: Hát most röhögök nagyon, mert azért az exemet még erős túlzással sem lehetne alfának nevezni. :) A hozzászólásod többi része sem igazán állja meg a helyét, de sebaj, gyártsd csak nyugodtan a konteóidat a nőkről, ha már valódi nővel a büdös életben nem lesz kapcsolatod... vajon miért???
2016. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!