Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lép a férfi? Mikor vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lép a férfi? Mikor vagy mitől függ, hogy elkötelezze magát? Vagy épp miért nem teszi?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal. Ő 29 éves én 27. Főzök, mosok, takarítok, jó állásom van, kiálltuk a távolság próbáját is ( 1,5 év külföldi munka)

Nem tudom, hogy másnak is vannak-e ilyen problémái de azt látom hogy minden barátom/barátnőm osztálytársam mindenkinek gyereke van vagy legalább már férjhez ment megkérték sokkal kevesebb idő után. Bevallom,hogy nagyon rossz érzés hogy nálunk még szóba se kerül a téma és magamba keresem a hibát, hogy vajon a másik nő mit tud mivel jobb mint én? mi bennem a rossz? Én is szeretnék gyerekeket szeretném ha értékelne annyira, hogy megkér. Persze célozva rá puhatolóztam nála és a lényeg annyi volt, hogy majd egyszer lesz de eljegyzés után még minimum 1 év jegyesség a módi náluk a családban. Azt érzem csak telik az idő és nem haladunk. Szeretem de borzasztóan bánt és rombolja az önbecsülésem a tehetetlen helyzet. Válaszút el sose állítanám nem akarom hogy valaki muszájból kérjen meg. Egyszerűen csak nem értem mi kell neki még? Mitől érzi egy férfi, hogy egy nőt feleségül akar venni?


2016. aug. 27. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is fog szerintem elvenni. Ennyi idosen 6 ev alatt mar el kellett volna dontse.

Olvasgass vissza, volt mostanaban ilyen kerdes egy par.

Gyereket szeretne vagy csak a hazassagtol irtozik?

Szerintem ulj le vele beszelni es kerdezd meg, hogy latja a kapcsolatotokat par ev mulva. Szeretne-e gyereket, es ha igen mikor. De konkret valaszt adjon, ne "majd"...


Amit tehetsz szerintem a beszelgetes utan :

- ha gyereket szeretne de hazassagot nem, akkor dontsd el,hogy ez neked mennyire fontos es aszerint donts. Vegulis sokan bevallaljak hazassag nelkul is.

- ha egyertelmu valaszt nem ad, akkor szerintem jelolj ki magadnak egy turelmi idot, amin tul nem szeretnel varni. Fontos-e, nem bannad- e kesobb, hogy nem lett.

Ugyanis lehet, hogy egyszer meggondolja magat de az is lehet hogy nem... akkor pedig ott allsz evek mulva es banni fogod, hogy addig vartal.

Kitartas, es kerd meg hogy adjon konkret valaszt. Ez nem valaszut ele allitas, sokkal inkabb a dolgok tisztazasa, hogy mit vartok el a kapcsolatotoktol. Jogod van tudni, hogy maradtok-e igy vagy tovabbleptek. Ha nem egyezik a jovokepetek, akkor meg mindig eldontheted, hogy van-e igy ertelme, vagy inkabb keresel valakit aki megadja amire vagysz.

2016. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akart volna már lépett volna. Egyértelmű, hogy nem akar elvenni. Kérdés, hogy neked ez igy megfelel e, mert ha nem, akkor csak az idődet vesztegeti.
2016. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én konkrétan rákérdeztem a páromtól. És megbeszéltük ki mit szeretne. Nem kényszerítettem nem mondtam hogy ez lesz meg az lesz ha nem kér meg stb. Kiderült hogy ő pl eljegyzést nem is akart csak esküvőt. Én szerettem volna semmi ellenvetése nem volt onnantól. Szerintem 6 év után eljuthattatok volna hogy bátrabban kommunikálj a pároddal. Nem gondolatolvasó sokszor csak egy bátorítás kell nekik. Az én párom is félszegebb meg azt se tudta mit kell egy eljegyzésen csinálni meg hogy milyen gyűrű tetszene nekem. Megbeszéltünk mindent utána ment minden mint a karikacsapás :)
2016. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!