Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találnátok ki a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találnátok ki a párotok laptop jelszavát?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valami miatt bele akaratok nézni, de nem tudtátok a pin kódot, és a tipikus dátumok amikre az ember logikusan gondolna, nem működtek?

2021. szept. 16. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nő vagy, mi? Nem félsz, hogy: [link]
2021. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Én egyik nap random megkértem hogy oldja fel, vagy otthagyom és titkolózhat mással. (Előtte 2 évig sose néztem meg semmiét, csak elkapott egy rossz érzés..) és a cuccom már össze volt pakolva, ha pár nappal/később/másnap mutatta volna csak meg, akkor nem hiszek neki, mert addigra törölt volna mindent... megmondtam ha van benne valami, esélyes hogy átbeszéljük, de akkor azonnal, tudnom kell ki/milyen ember van mellettem.. szerencsére megmutatta azonnal, és nem volt alapja a rossz érzésemnek.
2021. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs pin kódom a laptopomon, a telefonom meg a gyerekem ujjlenyomatával is feloldható, beállítottam rá biztos ami biztos, a feleségem telójának feloldó jelét nem tudom, azt nem tudom, hogy a gépe jelszavas e, igazából sosem próbáltam rajta semmit.
2021. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is megmutattam volna, de a cuccodat nem kellett volna kipakolnod újra. Random rossz érzésből mehettél volna amerre akarsz.
2021. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
4-essel teljesen egyetértve, még segitettem is volna neked taxit hivni és levinni a cuccaidat. Persze, a párod szempontjából még lehet, hogy igy jó is, mert most már szabad neki a pálya, szépen megnyugodtál.
2021. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk születési évek, kutyanevek, becenevek, ilyesmik a jelszavak.

2 laptopunk van, mindkettőt közösen használjuk, ugyanaz a kód. Be vagyunk lépve mindkettőn messengerbe, facebookba, emailekbe. Telefonjainkba mindkettőnknek van belépése.

Kell a privát szféra, persze, de szerintem titkolózni felesleges, mert lehetnek olyan indokolatlan helyzetek, mint amit a 2es írt, és ez eléggé hangulatgyilkos tud lenni, főleg, ha kiderül, hogy alaptalan volt a rágalom.

Mi már házasok vagyunk, de a kezdetektől ez megy...

2021. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Tudjuk egymás jelszavát... nem kutakodunk sosem, mert minek? Nincs titkolnivalónk.


És nem, köze nincs a dátumokhoz vagy hasonló. Akinek kis esze van, messze tök más jelszót állít be.

2021. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Enyémet kitalálni felejtős, random betűk, karakterek, számok, nem is kell, ha megbízok valakiben megadom neki ha kéri.
2021. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémet sem találna ki senki. A keresztnevem első szotagja, aztán random betűk, számok aztán újra a keresztnevem vége. Ez a keret. A szám veletlenul sem születésnap, névnap ilyesmi.A legnagyobb naivsagnak tartom gyerek, kedves, kutya nevét megadni jelszonak.
2021. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A volt nejem volt ilyen nyomozós,kíváncsiskodó. Nekem is, lányomnak is elrontotta az életet.

És a végén váratlanul bukott le,hogy hónapok óta csalt és fetrengett egy kollégájával. És még ő volt felháborodva, mikor kidobtam,és azonnal beadtam a válást.

Jelszót senkinek nem adunk ki. Pláne privátot.


Aki pedig ilyen nyomorult, mások lelkét megalázni képes, mint a kérdező,az menjen el rendőrnek. Ott kamatoztathatja a képességeit.

Fél óra alatt dobnálak ki mint a macskát.

2021. szept. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!