Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagalnatok ra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagalnatok ra, ha a parotok az otthon toltott perceit laptopozassal es mobilozassal tolti?

Figyelt kérdés

Mindig boritekolhato, hogy a baratnom, ha hazaert, a szabadidejeben a mobiljat fogja myomkodni, vagy a laptopjan internetezik. Olyan, hogy egy filmet ezek nelkul nezzen meg, vagy osszebujva egy vasarnap estet eltoltsunk, vagy egy 10 perces setat megtegyunk, nincs esely.

Mindig az van h nyomkodja a szarjait es ebbol k**vara elegem van. Olyan mintha egy szobaban lennenk, de megse vagyunk egyutt.



2016. okt. 23. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mintha én írtam volna... majd hozzászoksz.
2016. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem már nem lenne a párom. Így olyan, mintha egyedül lennél. Na meg arra gondolnék, hogy nem érzi jól magát velem. Meg mondjuk szerintem az szokta ezt csinálni állandóan, akinek van valakije és azzal dumál folyton.
2016. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Telefon elvesz, embert ajtón kirángat :)


Amúgy tán meg kéne beszélni, és úgynevezett alkalmazkodást eszközölni mindkét fél részéről!

2016. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez akkor nem párkapcsolat, hanem csak lakótársak vagytok.

Nekem ez speciel nem kellene.

2016. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
örülnék mert én is ezt csinálom
2016. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetre nincs esély.

Nem hagynám idáig elfajulni egy kapcsolatot. Annál jobban konyítok pszichológiához.

2016. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még annyit. Mély beszélgetés kell e dolog megjavításához s gyakorlás.

Írj rám s segítek rajtatok.

2016. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!