Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akadt ki azon,hogy amig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akadt ki azon,hogy amig o szorakozik addig en is?

Figyelt kérdés

A baratom hetvegen megy bulizni volt osztalytarsakkal..alapvetoen nem az a bulizos es eljaros.Kb egy eve nem volt sehol. De sz egeszet kb 3 nappal elotte kozolte velem,pedig mar hetek ota tudott a dologrol,hogy fog menni. Mindenesetre ugy dontottem amig o szorakozik veluk addig en aznap elmegyek sportolni, azutan egy szalonba bejelentkeztem ket oras masszazsra ,es tervezek meg egy wellnesst valahol a varosban ahol lazithatok. Amikor elmeseltem nagyon ingerult lett velem,hogy miert nem otthon ulok es varjam meg o is jonni akar , de egy masik napon…En nem akarok varni pont azert megyek,hogy ne uljek otthon..osszevissza beszelt es kiabalt.

Nem ertem,ha o jol erzi magat en miert ne? Vagy tenyleg otthon kellene ulnom es varni ra?


2021. szept. 17. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell.
2021. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem ülnek otthon, elmennek én is bulizni valahova :D a wellnessbe meg elmennénk együtt.
2021. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell otthon unatkoznod. Ha ő is szeretne ilyen programokra menni, menjetek el következő héten is.
2021. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2, nem szeretek bulizni es felnottek vagyunk azert nehez osszeszedni bulis tarsasagot,ha a baratnok mar csaladosak :D

Am azert nem megyunk wellnesbe ,mert neki kb sosincs penze.Szoval most,hogy o elszabadul otthonrol akkor vegre buntetlenul el tudok menni relaxalni .

2021. szept. 17. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ember lehet, ha ilyenen hisztizik gyermeki szinten. Penze sincs. Mit tud?
2021. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinalsz amit akarsz. Nem vagytok összenőve.

Nem tudom mi a baja de én ezt a mentalitást nem tűrném sokáig

Sőt egyáltalán. A lóf@@sznak is van vége.

2021. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet nincs kedve menni bulizni inkább veled menne wellnesezni. Csak nem meri visszamondani mivel gondolom nem sűrűn járnak össze. Azért nem kellene hisztizni vannak helyzetek amiken nem lehet változtatni így jönnek ki a lépések. Múltkor párom is ment a haverjaival mondjuk ök sűrűbben osszejarnak én is taliztam a bnőmmel. Még sem hábofuztuk nem akadt ki.
2021. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp az a norma, hogy megbeszéljük, ki mit fog csinálni, ha éppen csak egyikünk van valahova meghívva.
2021. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!