Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján tényleg szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tényleg szeret vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja ismertem meg a jelenlegi barátom, 4 hete mondtuk ki, hogy akkor együtt vagyunk. De a facebookján az van neki kiírva, hogy egyedülálló, pedig már többször tettem erre célzást, hogy ez zavar engem, de ha nem akarja kiírni hogy kapcsolatban van, akkor csak vegye le az egyedülállót. Ez nem történt meg több nap után se, de csak kifogásokat mondott (nem tudja hogyan kell, beállította az exével aztán szakítottak, majd együtt beállítjuk, stb).

Voltak még más dolgok is ezen kívül amik rosszul estek, ezért én mondtam neki, hogy a bizalmam nem 100%-os, így nem tudom mi legyen kettőnkkel, mert nem érzem hogy tényleg akar engem... Erről beszéltünk, aztán kimondta először hogy szeret... aztán még sírt is, hogy fontos vagyok neki, nem akar elveszíteni, csak neki idő kell, mert sok csalódás érte, stb.

De továbbra is egyedülállóként van fent...

Ilyenkor mi lehet? Egy pasi meg tudja játszani a sírást? Vagy azt várja, hogy én állítsam be? Vagy csak hülyít? Nektek mi a véleményetek?


2020. febr. 17. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez...

Hány évesek vagytok?

Nekem például Facebook-om sincsen csak Messenger-em. Ha a párodnak is csak Messenger-e lenne össze se jöttél volna vele mert nem tudja beállítani hogy nem egyedülálló?


"Egy pasi meg tudja játszani a sírást?"

Biztos, de kinek van ehhez... na érted...


Amúgy ha ennyire fontos neked mondd neki adja oda a telefonját vagy lépjen be gépen vagy akármi és te beállítod.

De ha komolyan ez a legfontosabb problémád akkor rettentően irigyellek.

2020. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Mi a véleményünk?

Nekem pl. az, hogy egy retardált 13 éves értelmi szintjén állsz. A követelőzéseddel azt éred el, hogy szétcseszel egy olyan kapcsolatot rögtön a legelején, ami akár jó is lehetne.


Zárójelben pedig megjegyzem:

1. a kutya sem használ már facebookot, tehát kb. mindenki leszarja, mi van kint másoknak

2. tökre szánalmas, amikor az embereknek 2-3 havonta változik a kapcsolati státuszuk, és mint mondtad, nem olyan rég még egy másik csajjal volt "kapcsolatban" a virtuális világban. Valószínűleg nem akarja kiröhögtetni magát, azért nem pakolja ki a világ elé, hogy vagy neki (és nyilván nem biztos abban sem, hogy ez veled hosszútávú lesz, addig pedig nem lép).

2020. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta, hogy szeret és hogy idő kell neki, ne csesztesd hülyeségekkel.
2020. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért is baj,hogy nincs kint,hogy kapcsolatban??

Nekem soha nincs kint 20 éves koromtól fogva...Miért? Azért,mert szerintem 1.senkinek nincs ahhoz köze,hogy xy-al járok

2. nevetséges lesz ,ha 2 hónap múlva megint egyedülálló aztán megint kapcsoaltban stb,mert azért egy friss dolgonál ezt nem lehet tudni

3. talán,ha valkivel együtt lennék legalább 1 éve akkor elgondolkoznék rajta,hogy átírom ,hogy kapcsoaltban de akkor sem jelölném be,hogy xy a pasim ,de ezt is csak akkor ha ő követelné ,hogy már pedig rakjam ki

4. ahogy mások is mondták kutyát nem érdekli a facebook

5. tényleg a tiniknél szokás ezt kirakni

2020. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

“ mint mondtad, nem olyan rég még egy másik csajjal volt "kapcsolatban"”

Ezt hol írtam? Ez kb egy éve volt, azóta nem volt kapcsolata...


Csak azért furcsa ez nekem, mert más pasi már rögtön be is jelölt volna engem, mivel büszke volt arra, hogy vagyok neki és ezt úgymond “világgá is kürtölte”. Vagy legalább beállította, hogy kapcsolatban. Nekem sincs kint semmi, de így az se, hogy egyedülálló vagyok, mivel nem vagyok az... Ezt meg hogy senki nem nézi a FB-t, hagyjuk már...

2020. febr. 17. 10:01
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy nem jelölt be, hogy kapcsolatban van velem.

Az zavar, hogy együtt vagyunk, neki mégis ott virít, hogy egyedülálló.


Most ha ez ilyen semmiség, de én jeleztem, hogy engem zavar, akkor miért olyan nagy nehézség neki ezt eltüntetni?

2020. febr. 17. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

“világgá is kürtölte”

Világgá, ugyan már..

A Facebook-ot nem a világ hanem... Nem mondom ki kik használják.

Ha neked az a fontos hogy azok az emberek tudjanak róla hogy együtt vagytok akik a Facebook-ot használják, akkor no comment.


Mondd meg neki így hogy: "Nagyon zavar hogy az van kint neked hogy egyedülálló, kérlek ne legyen kint inkább senki mert tényleg zavar."

Ha erre sincs semmi szakíts vele egy olyan srácért aki majd kirakja és büszke rád és világgá kürtöli hogy veled lehet!

2020. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
2 eve vagyok egyutt a parommal, 1 eve egyutt elunk. Egyikunknek sincs kint az, hogy kapcsolatban, sot azt sem vettuk le, hogy egyedulallo. Mert ez semmit sem szamit....nem ettol nem lesz jobb a kapcsolatod. Eleg eretlen vagy meg.
2020. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem ettol lesz jobb*
2020. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal 3 éve vagyok együtt. De egyikünknél sincs kiirva. Szerintem ez egyáltalán nem fontos. Sőt, gyerekes.

Hány éves vagy?

2020. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!