Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szórakozik velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem vagy komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel már több mint 1 hónapja találkozgatunk. Elvitt vacsorázni, kaptam tőle virágot, mozi, kirándulások stb. Szóval elég sokat vagyunk együtt. Már le is feküdtünk egymással egyszer. Nagyon érezzük magunkat együtt, mindennap reggeltől estig beszélünk, DE nem tudom, hogy hányadán állunk egymással. És hiába kérdem, nem válaszol, vagy mintha felse fogná. Úgy viselkedünk amúgy már kb mint egy pár, de még sincs úgymond "kimondva" és engem ez a bizonytalanság már felemészt. Szerintetek mi tévő legyek? Ezek alapján ti azt gondolnátok komolyan gondolja veled az illető vagy csak "unaloműzésre" használ?
2018. szept. 1. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hárít vagy ahogy fogalmaztál fel se fogja, az azt jelenti, hogy nem fontos amit mondasz neki. Ha így van, akkor te sem vagy neki fontos.
2018. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem lévővel. Nekem is volt hasonlo kapcsolatom. baratnője volt...
2018. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!