Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm újabban milliomos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm újabban milliomos és millárdos férfiak körében van, szórakozik. Ti féltenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy üzletasszony asszissztense lett, akivel el kell mennie üzleti vacsorákra, irodán kívüli megbeszélésekre is. Ez a nő egy nagy és gazag cég feje, ennek megfelelően csupan "menő" emberrel találkozik a barátnőm is, milliomos és milliárdos fiatal férfiakkal is. Most is egy üzleti vacsorán vannak, amit majd követ egy ilyen party szerűség, engem meg esz az ideg. Nagyon rendese lány, féltékenységre okot nekem sosem adott, sőt már nekem nézett el megcsalást (nem vagyok rá büszke, nem azért mondom), illetve ha vége van ezeknek, mindig keres is engem egyszerre telefonon, hogy most megy haza vagy most ért haza. De én egy egyszerű melós ember vagyok, 150-160 ezres nettó fizetéssel és félek, hogy mit tudnak ezek a gazdag férfiak... A barátnőm nagyon szép nő, babaarc, nagy mell, hosszú haj, gyönyörű mosoly, emellett nagyon kedves, szinte mindenkit elbűvöl, szeretik őt mindenütt, ezért félek. Szerintetek van erre okom? Nem szeretném, hogy vége legyen, szeretem őt. 4 éve vagyunk együtt, ő 25 éves, én 28 éves vagyok.
2018. nov. 2. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire tökéletes a csajod, minek csaltad meg?


Amúgy azért vagy ennyire beparázva, mert a ti kapcsolatotokban a keretek nem elég megbízhatóak. Te már megcsaltad, ez meg lett bocsátva, ami azt sugallja, hogy nálatok ez belefér. Nem csodálkoznék, ha a barátnőd egy idő után úgy döntene, hogy valahol máshol keresi a "boldogságot".

2018. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hülyem voltam, tudom! De ez már 2 éve volt, azóta nem csinálok ilyeneket.
2018. nov. 2. 20:31
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, talál magának valami normális faszit ott, és végre lelép a komplexusos, csóró melós mellől, aki még a farkával se bír.
2018. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

Hát kérdező nem kecsegtetlek hiú remènyekkel,de gondolj bele jobbnál jobb sikeres kigyùrt gazdag stílusos fèrfiak között lesz és van is,akik majd elkezdik a tenyerükön hordozni,plusz tudjàk mi kell a nőknek.

Szerintem kapd magad össze ès valahogy kezdj el sokkal több pènzt keresni mert sajnos nagyon nagybaz esèly,hogy dobbantani fog.

Sajnàlom ezt kell mondjam.

2018. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
43%
Idő kérdése és lelép a barátnőd. Úgyis eltekeri a fejét valami gazdag díszbuzy.
2018. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

a 3-as a szivembol szolt. remelem, bejon az elet a (meg) baratnodnek.


az onbizalomhianyos ferfiaktol mentsen meg a Joisten.

2018. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Légyszi ne bunkón válaszoljatok.
2018. nov. 2. 20:39
 8/31 anonim ***** válasza:
21%

A gazdag uzletemberek altalaban a kulsejukkel nem foglalkoznak. Ha nem aranyaso,akkor nem hiszem,hogy elcsabul. Te biztos jol nezdl ki,kigyurt vagy,fiatalabb azoknal,jobb a teljesitmenyed az agyban is . Felelossegteljes stresszes munkavsl nem szoktak teljesiteni a ferfiak az agyban.

Nyugodj meg,vannak dolgok,amiket nem tudnak neki soha megadni. N/37

2018. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Mivel már egyszer megcsaltad, így könnyebben tud és fog is majd elcsábulni. A legtöbb bizalmat mindig az várja el, akiben a legkevésbé lehet megbízni. Ugye erted....
2018. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, bár kigyúrt nem vagyok én sem
2018. nov. 2. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!