Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a párom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom elfelejti a szülinapomat màr másodjàra?

Figyelt kérdés

Tavaly felköszöntött este 11kor, amikor mérgemben hozzá vágtam, hogy köszi, hogy eszedbe jutott.


Ma sem törtènt még semmi.


Jól vsn ez igy? Rosszul esik nekem.

Nem kell ajándék meg semmi, csak egy "Boldog szülinapot"


2021. szept. 17. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked jól van ez így? Döntsd el te.
2021. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom ő a férfi.
2021. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte leszek, én a sajátomat is képes vagyok elfelejteni, annyira nem fontos számomra az egész szülinap téma. Viszont a szeretteim és közeli barátaim szülinapját felírtam naptárba és kapok róla értesítőt, ez a minimum. Ha ezen kívül nincs más probléma a kapcsolatotokban akkor nem akadnék ki de megkérném, hogy ő is írja fel, mert ez neked fontos.
2021. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Férfiak nem túl jók dátumokban - tisztelet a kivételnek. Időben kell őket figyelmeztetni, hogy ne legyen ebből konfliktus, mert többnyire azt sem tudják, milyen nap van, nemhogy hanyadika... Jótanácsképp egy nőtől.
2021. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Amennyiben nem neurodivergens, úgy elég fura.


(Párom eléggé az, de ő csak a saját dátumait felejti el, az enyéimet nem - bár ez mindenkinél más)


Hogy viselkedett, amikor este végre felköszöntött, és te rászóltál? Szégyellte? Közömbös volt?


Ha igen, akkor ő szimplán ilyen. Lehet rajta dolgozni, de néha becsúszik egy-egy ilyen. Írd be a közelgő dátumokat a naptárba, az sokat segít.

2021. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még csak azt sem mondanám, hogy fontos. Nem igazán érdekel maga a szülinap. De ez egy annyira minimum lenne szerintem
2021. szept. 17. 13:17
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
7 Ezt a felfogást viszont baromira nem értem, ha nekem nem fontos valami akkor nem várom el, hogy valaki emlékezzen rá és felköszöntsön csak azért, "mert így illik". 🤷‍♀️
2021. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom beírni a saját szülinapomat a naptárba. Ne azért köszöntsön fel mert én direkt szólok neki vagy mert beírtam a naptárba
2021. szept. 17. 13:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 2021 van, ott az a redvás telefon mindenkinél, simán beírhatná a naptárba, hogy jelezze. Azért ez nem nagy cucc. El nem tudnám képzelni, hogy ne köszöntsem fel azt, akit szeretek.
2021. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!