Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire akadnátok ki ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire akadnátok ki ha a barátotok elfelejtené a szülinapotokat?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de előtte 1 évig barátok voltunk, szóval kellőképpen ismer már. Pár héttel ezelőtt még mondta is hogy pont a szülinapomon lesz az egyik haverjának valami vizsgája... szóval tudja hogy mikor van... de... még annyit sem kaptam hogy "boldogat". Félre ne értsetek, nem vártam nagy felhajtást meg ajándékokat.. bővel elég lett volna hogy ha csak megemlíti. És most nem tudom hogy mit csináljak, szólnom kéne neki?
2015. aug. 24. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire. Nem vagyunk szülinapfüggők.
2015. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
81%

Szerintem nyugodtan megemlítheted neki. Legalább megtudod,hogy tényleg elfelejtette-e.

Amúgy boldogat :)

2015. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
ha ma van a szülinapod akkor ne szolj neki hanem holnap ma még fel köszönthet és ha szolsz neki akkor mondhatja azt h el basztad a meglepetést vagy hogy most akarta mondani ezt is mondhatja, de az is lehet h tényleg csak tervez valamit és azért nem mondta hogy meglepődj
2015. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

így van, várd ki a mai napot. Ha nem köszöntene fel, akkor holnap megemlítheted neki, hogy rosszul esett, hogy nem köszöntött fel. És akkor esetleg megbeszélhetitiek, hogy a következőkben számotokra mennyire lesz fontos a szülinap/névnapo tartása és egyéb ünnepek. Így talán ő sem felejti el, neked sem lesz meglepetés, ha nem köszönt fel.

(Bár nekem ezek annyira fura dolgok, ha egy szülinapon még egy felköszöntést se kapnék a páromtól.. szerintem ez egy alapvető gesztus független attól, h van e ajándék hozzá vagy sem!)

2015. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazából én sem vagyok annyira ünneplős.. csak ha már ezelőtt emlegette legalább mondhatta volna szerintem.

Eleinte én is azt hittem hogy majd a nap végén vagy valami, mert ma együtt voltunk, de már elköszöntünk és neki mint ma megtudtam este családi programja lesz, már úton van Veszprém felé.

2015. aug. 24. 18:25
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha lenulláztad az összes olyan embert, aki azt írta, hogy várd ki a nap végét, illetve holnap hozd szóba, ha nem köszöntene, akkor mégis minek írtad ki a kérdést, ha valójában nem érdekel, hogy felköszöntött e vagy sem?

Azt így megkérdezném azért.. :) vagy ez ilyen műsírás volt?

2015. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld pacsit adtam amúgy. :)
2015. aug. 24. 18:35
 8/14 aladar12 ***** válasza:
erre csak annyit mondok, hogy én a dátumot is azért tudom sokszor, mert melóhelyen ki kell töltenem a jelenlétit.
2015. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi már több éve együtt vagyunk. Mindig elfelejtem a jeles napokat. Tudja, rosszul esik neki, de eddig még megbocsátott. (Lassanként már azért kezdene gyanakodni ha eszembe jutna.)
2015. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy, ha mások elfelejtik a szülinapomat, én is mindig elfelejtem mindekiét, azét is, aki fontos nekem. Egyszerűen nem vagyok jóban a dátumokkal...:D
2015. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!