Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés
1,5 évig együtt eltem párommal a szüleimnél ő viszont most elkoltozik és hetente 1x fogom látni pár óra 1,5 év múlva én is el tudok költözni hozzá viszont nagyon ragaszkodó típus vagyok és most a munka miatt 10 napig külföldön van ma van a 3.napja és már most nagyon rossz, nem tudok aludni, enni allig tudok és meg többször lesz ilyen hogy elmegy hosszabb távra és meg annyira sem fogom látni nem tudom hogy lehetne jobban viselni, nem tudok itthonrol elmenni sehova mivel tesommal kell lennem mindig..
2021. szept. 17. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Próbáljatok valami rendszert kialakítani. Pl mindig fixen ugyanabban az időpontban beszéljetek. És próbáld meg magad lefoglalni valami hasznos dologgal.


Ha elég erős a kapcsolatotok kibirjatok ezt az időszakot is!

2021. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kell a testvéreddel lenni mindig?
2021. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 éves és a szüleim mindig dolgoznak ezért én tanulok vele én hordom edzésre stb..
2021. szept. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!