Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha többet nem mondom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha többet nem mondom el a barátomnak a problémáimat?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki a munkahelyi problémámat, és azt mondta ne nyavajogjak emiatt. Amúgy nem szoktam neki panaszkodni egyáltalán, csak megszerettem volna vele beszélni a problémáimat, főleg ha már együtt vagyunk. Nekem rosszul esett az hogy azt mondta ne nyavajogjak.
2021. szept. 17. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jobb, ha inkább szakítasz. Komolyan. EGy párkapcsolatnak arról - is - kellene szólia, hogy megoszthatjuk egymással a gondjainkat, és nem csak a közös problémákat, hanem egyénieket is. Ilyen lehet pl a munkahelyi gond. És nyilván nem megoldást várunk a másiktól, csak egy kis megértést. ha a barátod ennyire sem képes, akkor mégis mi tart mellette?
2021. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Az, hogy ne nyavalyogj nagyon nem helyénvaló reakció, akkor sem, ha tényleg bolhából csinálsz elefántot. Ha lenne benne empátia, akkor a megoldásokat vázolta volna, vagy legalább azt, hogy hogyan kezeld ezt magadban máshogy. Aki a társad, az nem így reagál, beszéld meg vele, hogy rosszul esett.
2021. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Ne hallgass a többiekre.

Mi volt a probléma a munkahelyen először is a probléma??!

2021. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi volt a probléma?
2021. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Altalaban ilyenekre tenyleg nem kivancsiak a pasik.


Hazasság meg ilyeneknel már inkabb képesebbek meghallgatni a masikat se amugy nem

2021. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
*de amugy nem
2021. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy ő azt szerette volna mondani, hogy egy kisebb dolognak kerítesz nagy feneket szerinte, csak nyersen fejezte ki magát. Ebből a szempontból tényleg nem mindegy, mi volt a probléma, mert lehet, hogy igaza van. A stílus, amiben válaszolt, nyilván nem mindegy, szólj neki, hogy a véleményét másképpen is közölheti. Ha más gond nincs köztetek és ez csak most, egyszer fordult elő, meg lehet beszélni normálisan, de határozottan. Ha többször volt veled flegma, az nem jelent hosszú távon semmi jót rátok nézve. Szóval, minden a körülményektől függ...
2021. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jobb, ha olyan pasit keresel, aki a dugásnál többre tart.
2021. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát egy bunkó a pasid, ennyi. Legalább az ágyban jó, vagy minden tekintetben egy lúzer?
2021. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Fura h itt mindenki milyen végletes tanácsokat tud adni full magabiztosan bármilyen részlet/tény ismerete nélkül pusztán annyi alapján amit a kérdező állít, ami egy lebutitott egyoldalú nézőpont ami természetesen őt tünteti fel áldozatnak, mint mindig. Ügyesek vagytok, gratulálok.
2021. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!