Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá ha a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha a pasid az összes nőt, aki exe volt, vagy valaha d*gott, követné instán?(kb 150fő..)

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 21:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Enyhe hányingert követve erős szédülés fogna el. Aztán valszeg hánynék is.🤒
2021. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Véget ért a móka mára, Zárul Balázs mókatára.

Jó éjszakát és szép hétvégét mindenkinek :)

2021. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Én mondjuk nem kezdenék olyan férfival, aki 150 nővel lefeküdt előttem, de mitől olyan irreális ez a szám? Vannak srác ismerőseim, akik egyszerűen tudják magukról, hogy kapcsolatra alkalmatlanok és ezzel nem is hülyítenek senkit, úgyhogy évek óta (28-30 évesek) tinderről / buliból mindig hazavisznek valakit egy éjszakára... Ha ez csak minden héten 1, és ennyi szerintem tuti megvan mert nem nézek ki rosszul és sokszor hozzák is le a lányokat kocsmázni stb, akkor havi 4, évi majdnem 50... 5 év alatt megvan a szám, és valljuk be, a férfiak nagyrésze nem 25 évesen kezd szexelni, hanem 18-20.


Tényleg nem "védeni" akarom ezt a számot, nekem is sok lenne, én 23 éves nőként 3 férfival feküdtem le összesen, abból az utolsóval 3 éve kapcsolatban vagyok, csak na... azért nem olyan lehetetlen ez a mai világban, ahol tinderrel már 5 perc alatt lehet kúrópajtit találni, ha jól nézel ki.


23L

2021. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
oké, utolsó voltam, matek 1es :D szóval évi 50el 3 év alatt megvan a szám.
2021. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
5-10 normális, 150 az túlzó.
2021. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnek hogy tudja mindenkinek a nevét :)
2021. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

“Tényleg nem "védeni" akarom ezt a számot, nekem is sok lenne, én 23 éves nőként 3 férfival feküdtem le összesen, abból az utolsóval 3 éve kapcsolatban vagyok, csak na... azért nem olyan lehetetlen ez a mai világban, ahol tinderrel már 5 perc alatt lehet kúrópajtit találni, ha jól nézel ki.”


A mai vilagban heti 150 alkalmat is ossze lehet hozni, nekem azert nem kene ilyen, mert torz, de legalabbis eretlen, igenytelen emberre vall, kb az a kategoria, hogy a sajat kutyajat is meghagna ha nincs mas… en meg nem akarok egy lenni a 200 kilos Piroska, meg a Lakatos Eszmeralda kozott, mert azt mondanom se kell, hogy aki mogott ilyen magas szam all, annak tok mindegy ki vagy mi, csak lyuk legyen rajta, oszt’ szevasz.

En meg ennel tobbre ertekelem magam. ;)

Azt csak halkan kerdezem, hogy az ilyennel hogy lehet jovot tervezni, ha epp lebetegszem, akkor mehetek a levesbe, vagy egybol megleszek csalva? Jaaamert ha’ a ferfiaknak vannak igenyeik ugyebar…

2021. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 moozygoo ***** válasza:
100%
Barny az így jártam anyátokbol?XD
2021. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan...elhiszitek a 150-es számot? Istenem gyere le...
2021. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfival nem lennék együtt.
2021. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!