Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellehet valaha felejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet valaha felejteni a múltat?

Figyelt kérdés
Újra összejöttem az exemmel. Fél évet voltunk külön, neki addig volt más akivel két hónapot volt együtt, majd kb 3.-at egyedül volt ő is. 3 hónapja békültünk ki azonban a múltban nagyon sok szart csinált (elhagyás, megcsalás stb.) és hiába viselkedik azóta másképp bennem vannak ezek a sebek. Tudom, hogy nem tenné meg újra de nem tudom elhinni, hogy tényleg szeret engem. Nagyon szeretem őt, nekem az a fél év is pokol volt nélküle így elhagyni nem szeretném, de kezd felemészteni így ez az egész.
2021. ápr. 8. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek így semmi értelme. Bele fogsz őrülni, hogy nincs bizalom.
2021. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te tipikusan az a fajta pancser lehetsz (férfi vagy nő? nem derül ki a kérdésból) akivel mindent meg lehet tenni. Hazudnak, megcsalnak, elhagynak, visszaédesgetnek, és most félsz, hogy kezdődik előlről. Igen, ez reális veszély, jó eséllyel ez fog történni. Hiába mondanám, hogy hagyd a fenébe, ebből sok jó nem sül ki, mert te nem tudnád elhagyni. Akkor szenvedj, más megoldás nincs.
2021. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nő vagyok. Nem attól félek, hogy újra megtörténik, tudom, hogy nem fog. Attól félek, hogy habár én az életemnél is jobban szeretem a párom ő engem nem és ez felemészt.
2021. ápr. 8. 09:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondták régen az idősebbek, hogy egy kapcsolatban mindig jobban szeret az egyik fél és akkor van szerencséd, ha téged szeretnek jobban, mint te a másikat.
2021. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már válaszoltál is.

Nem,nem tudod elfelejteni a multat.Lezarni tudod csak.Viszont a bizalmatlanság nem teszi lehetővé ezt.

Nem fog változni az érzés.Mindig ott lesz a bizalmatlanság.

Ezt kell eldöntened,hogy ezzel együtt élsz vele,mert szereted.

Vagy nélküle indulsz valaki mással,tiszta lappal.Ez a két opció van.

A te döntésed!

2021. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Párterápiát véletlenül se próbáltatok még? Pont az ilyenek miatt találták ki, ha nincs meg a bizalom vagy kommunikációs probléma van, hozzáteszem a bizalmi problémához szinte mindig társul kommunikációs probléma is. Menjetek el valami szakemberhez és még az is lehet, hogy arról sikerül meggyőznie téged, hogy ez így nem működik el kell engedned. Bármi is lesz a végkifejlet, segíteni fog, hogy dönts, mert jelenleg nem köteleződsz el a párod mellett, de elengedni se mered.
2021. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem párterápia kell ide, mert itt csak a kérdezőnek van gondja. Nem bír meglenni egyedül, erre meg jó a csalfa fax is. Az meg persze, hogy él a lehetőséggel.
2021. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Mikrózva csak a töltött káposzta jó!🤷‍♂️
2021. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es, nagyon rosszul látod a helyzetet. Meglennék én egyedül is ugyanúgy ahogy a párom előtt is egyedül voltam.

A párterápián én is gondolkodtam, lehet fel is hozom neki, csak nem tudom mennyire lenne ellene mivel ő nem igazán hisz abban hogy a terápiák, pszichológusok stb hasznosak.

2021. ápr. 8. 10:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is egy ilyenhez ragaszkodsz. Nem nála van a hiba, neki csak a jelleme szar. Mindegy, mondhatunk itt bármit.
2021. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!