Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet neki?

Figyelt kérdés
Nem akarok kislányosan viselkedni, de a párom pár napja nagyon szótlan...igazából több talit mondott már vissza, mindig hogy alitolag nincs pénze. Egy pár napja meg alig akar írni, szivet meg semmit egyáltalán nem küld... Nem becezget.... Mi lehet vele!? Megcsal vagy rossz kedve van valami miatt?🙉 Mert szakítani akartam vele ma is meg a múlt héten is többször és azt viszont nem hagyta... De látszik az irasan viselkedésén hogy valami nem stimmel vele. Tegnap is mondtam küldjön hanguzit valami szépet,erre küld egy mit csinálszt furcsa.... Nem ilyen szokott lenni
2021. szept. 20. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez felnőtt párkapcsolatok kategória lenne. Hány évesek vagytok?
2021. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 ő meg 27
2021. szept. 20. 18:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondtam nem kislanykodás csak furcsán viselkedik nem akar talizni se vmi miatt
2021. szept. 20. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez rohadtul is kislányoskodás. Nem mondom, lehet, hogy van valami, de én például akkor csinálom ezt, amikor rossz kedvem van, és ez a hiszti amit ilyenkor leszoktak vágni, csak mert nekem is van egy kapcsolatom most egy lánnyal, aki pontosan ugyanezt csinálja, hozzád hasonlóan kis édes lányka, de agyvérzés közeli állapotba tud hozni ezzel.


Rossz kedvem van, bajom van, nem b**za már meg, hogy nekem állandóan cukiskodni, meg becézgetni kelljen, mert te nem bírsz ki egy hetet, anélkül, hogy ne rád figyelne mindenki a kis álom világodban. Az embereknek vannak gondjai, lehet neki nincs és megcsal, ki tudja, de lehet van valami baja és akkor b**za meg nem az az empatikus és törődő hozzáállás, meg a szeretet, hogy rögtön számonkérően követeljük a figyelmet és ha nem kapjuk meg, kezdjük ezt a "Akkor miért vagy velem? Jó, ha ezen nem változtatsz akkor inkább szakítsunk", hanem B**D meg türelmesen kivárod ez az időszakot, illetve megkérdezed mi van, s ha még 1-2 hónap után sincs változás, akkor elkezdhetsz világvége elméleteget gyártani, de ez a rohadt hisztizés állandóan, hogy ez kinek jó, áruld már el. Neked jó? Neki jó? Ez hova vezet?

2021. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj ne okoskodj már az okostojas fejeddel csak jobban ismerem tán mint te azt se tudod milyen a mi kapcsolatunk fűvel fával megcsalt rá jön és egy teljes napig nem ír és már már egy hónapja megváltozott megint olyan volt mint régen több mint két éve együtt vagyunk hagy én tudjam már hogy mi van mikor azokkal a nocskekkel egy faluba lakik és az egésszel megcsalt meg szediti akkor ha 1 hónapig normális megint most miért csinálja ezt!? Nem is ír jóformán mi baja lenne? nem is dolgozik otthon döglik egész nap ha baja van azt mindig mondja... Ne okoskodj már légyszives sokat kell kerni hogy igen törődjön foglalkozzon velem
2021. szept. 20. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tudod, akkor minek kérdezed? Téged sem az eszedért szeretnék!

Végtelenül buta vagy.

2021. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülj neki hogy te nagyon okos nagyon okos kis egyetemista meleg vagy 🙂
2021. szept. 20. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy mondatban büszkének lenni arra, hogy tanulatlan és homofób, miután még azt is megtudtuk, hogy egy olyan kapcsolatban vagy, ahol semmire nem tartanak. Szívesen sajnálnálak, de ha ennyire az arcod mögé bújsz gyengeségedben, akkor megérdemled magad.
2021. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egyetemista, de vicces látni, hogy valaki szitokszóként akarja használni az egyetemistát 😂 De az is, hogy a meleget😂
2021. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"szakítani akartam vele ma is meg a múlt héten is többször és azt viszont nem hagyta..."

Szakíts vele, ne csak mondd.

2021. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!