Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek így a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek így a sráccal, hogy egy időben több csajt is fűzött?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal még nyáron. Régebbről is ismertem, de most elkezdtünk egymás felé nyitni. Nagyon jól kijöttünk egymással, sokat beszélgettünk, és el is mentem hozzá “filmezni”. Azonban ő már akkor járni akart, mondta, hogy legyek a barátnője, de én meg elutasítottam, mivel csak szórakozásképp jártam hozzá, és ismerkedni szerettem volna még vele. Azután pedig ő meg elment bulizni, és egy másik csajjal smárolt többször is, ami elég sz@rul esett, mivel kezdtem megkedvelni a srácot, és azon gondolkoztam aznap, hogy leszek a barátnője. El akartam zàrkózni a sráctól, mert ez nem tetszett, hogy egyszerre több csaj szájàban is turkàl, meg miert egyszerre több lányt fűz, és biztos vagyok benne, hogy mellettem amikor csak lesz alkalma, élni fog a lehetőséggel.

Ennek a vége az lett, hogy visszakönyörögte magát, hogy ne szakítsam meg a kapcsolatot, meg hogy én vagyok neki az egyetlen. Szóval a jelenlegi helyzet, hogy kavarunk, meg lelkitársnak jó, de nagy sérelmet okozott azzal, hogy mással smárolt. Sajnos néha akaratlanul is a nyelvemre jön a történet, ès akkor meg még neki áll feljebb, hogy ezt most miért kell felhozni.. Nem tudom mi tévő legyek, mert nem akarom tovább húzni a kavarást, tehát vagy együtt vagyunk vagy nem beszélünk egyáltalán. Csak az a baj, hogy most màr túlságosan megkedveltük egymást, hogy nekem is fájan, ha nem beszélnénk többet, de a jàrás gondolata pedig a smárolós sztori miatt visszataszító.

Ti mit tennétek?


2021. szept. 20. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Lalkitársak mi? Kacag a májam. Konkrétan a csávó tesz rád magasról. Vagy neki még éppen nem talál jobbat. Te érdekled de azért mással smárol komolyan egy ilyen emberrel akarsz kapcsolatot aki bármikor kénye kedve szerint megcsal?
2021. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom le leszek szavazva, de én ezt nem tartom nagy cuccnak. Mondjuk nem derült ki nekem egyértelműen, hogy azok a filemzések kimondottan randik voltak, vagy csak úgy találkozgattatok. Nem derül ki, hogy ez mennyi ideig tartott (a találkozgatás), mennyi ideig voltál bizonytalan. Nem derül ki, hogy annak ellenére, hogy visszautasítottad, tudta-e hogy még van esélye, csak időre van szükséged.

Mindenesetre ha valaki engem lekoptatna, arra én sem várnék tovább. Sőt, ha ezzel megsértett, és lerombolta az egómat, akkor simán lehet, hogy önbizalomtuning miatt máshol keresnék vígasztalást. Ettől még ha járni kezdtek nem feltétlen lesz hűtlen.

(Ez a "lelkitársnak jó" megfogalmazás csak nekem nagyon furcsa? A lelkitárs pont hogy a mindenek felett álló kategória, nem a "szódával jó lesz" szint.

2021. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!