Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy idő után okozat gondot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy idő után okozat gondot?

Figyelt kérdés
A barátnőm szereti a társas életet, szórakozást, én pedig kifejezettem utálom. Életemben kb 20x voltam bulizni, ő szinte minden hétvégén. Most hogy együtt vagyunk, leállt vele. Én már mondtam neki hogy ha szeretne akkor menjen nyugodtan. De nem akar. Attól félek hogy egy idő után elege lesz belőlem és megun.
2021. szept. 20. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell olyan közös program amit mindketten élveztek
2021. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok szeretek bulizni de mióta párommal összejöttem azóta jobban szeretek vele együtt el járkálni. Ezáltal van, hogy rá tudom venni, hogy eljojjon velem de van hogy mégis csak egyedül megyek vagy kitalalunk egy teljesen más programot kettesben.
2021. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!