Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy évekig félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy évekig félre ismersz valakit? Jogosan èrzek csalódást?

Figyelt kérdés

A párom, amikor megismerkedtünk úgy adta elő magát,mint egy igazi szent, rendes komoly szándékú fiúnak tűnt. Az furcsa volt már akkor is, hogy nagyon sok női haverja van, kedvelt személy volt köztük, de nekem végig azt mondta hogy együtt bandáztak, barátkoztak egyiktől sem akart semmit. Sőt,neki sosem volt egyèjszakása mert nem híve ezeknek és mindig a komolyat kereste és örül hogy megtalált engem blabla.

Szóval előttem mindig ezt az arcát mutatta, de mindig elkapott egy furcsa női megèrzès amikor bizonyos lányokkal futottunk össze ő meg vidáman köszönt nekik és érdeklődött. Illetve az összes addigi beszélgetést kitörölte velük,amint össze jöttünk.


Már 5 éve vagyunk együtt és a legjobb barátnőm megkèrt, hogy olvassak bele mit írogat a párom az ő párjával,mert legjobb barátok és ő bizalmatlan.

Hát amit ott találtam,minden rossz èrzèsemet igazolta... A párom úgy beszélt hogy "lássam hol a szőke mert úgy meg..nam nem tud lábra allni" és többször osztották,hogy most épp melyikük fűzi a másik csajt. Illetve olyan alpári módon irogatott a párom,hogy "na, nem volt semmi q..a a közelben?", "...bár kimegyek nézzem a csajokat úgyis unatkozom".

Igaz, hogy ezeknèl mèg nem volt velem, de úgy látom bármelyiket szívesen elkapta volna , ha lehetősége lett volna rá ..nekem meg úgy állítja be,hogy csak haverkodtak és ő nem olyan aki akárkivel csinálná.

Ami mèg jobban zavar, hogy ezekkel mai napig ismerős, néha lajkolgat is ezeknek.

Annyira rossz érzés ilyennek látni őt, eddig az a képen volt róla, hogy rendes, tisztelettudó, aki nem csorgatja ilyen alpári módon a nyálát másra.

Így hogy higyjem el,amikor azt mondja neki én vagyok a legszebb és nem néz másra úgy?


Akkora csalódásként ért, hogy pont olyan paraszt alapból, amire mindig azt mondtam,hogy nekem ilyen pasi nem kell.

Másképp jól megvagyunk, együtt terveztünk mindent, de a fura èrzèsem mindig jelen volt, ha lányokról volt szó, hogy most is annyira èlvezi a társaságukat csak miattam fogja vissza magát.


Össze vagyok zavarodva,nektek mi a vèlemènyetek? Létezik hogy valaki èveken át teszi a szépet?

24n


2021. szept. 21. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy létezik! Az én exem se az volt akinek mutatta magát előttem, amíg vele voltam nekem is csak amolyan "női megérzés" jelzett hogy valami nem oké, aztán szakítás után ahogy dolgoztam fel a dolgokat- szépen rájöttem hogy hoppá, mi miért volt és mit jelentett valójában. Amíg vele vagy nem feltétlenül veszel észre egyes dolgokat, ez nem is akkora baj, ha tisztességes a párod. Ha nem, mint esetünkben akkor jó ha valaki segít felnyitni a szemed bizonyítékokkal. Remélem nem tervezel vele maradni.
2021. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Épp ezen gondolkodom, hogy teljesen álca amit felém mutatott annyi éven át? Képes valaki ennyi éven át a legrendesebb pasinak mutatni, hogy megtartson egy biztos pontot? (Engem?)

Nekem olyanokat mondott ,hogy végre egy normális nő, megtalált és velem akar élni, el is jegyzett. Azt hittem minden a legnagyobb rendben.

De ezek az èrzèsek a nőkkel kapcsolatban mindig feljönnek ...és ahogyan beszélt a haverjával, megy és csorgatja a nyálát stb, azt jelenti mellettem is ugyanezt csinálja csak nem mondja ki. Mert ha alapból ilyen,akkor lehet bármilyen barátnője akkor is ezt csinálja, nem? Komolyan már nem értem hogy működnek a férfiak. Ez tényleg akkora parasztság a részéről, ami ennyi év után ha kiderül szakító ok, vagy csupán vaganykodni akaró kölyök volt és ne törődjek vele?

2021. szept. 21. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Van akinek csak az számít hogy legyen valakije, bárki is az.

Nem tisztel téged és az első adandó alkalommal meg is csalna, de lehet már meg is tette.

2021. szept. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Túl sok romantikus fszságot nézel, minden férfi ilyen.
2021. szept. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nagyon is létezik.
2021. szept. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha korban közel van hozzád, öt éve együtt vagytok és te huszonnégy-EN vagy, bőven lehet, hogy a korábbi irományai az "éretlen, kanos kiskölyök" kategóriába esnek.

Mondjuk én anno anno (hejj de rég volt már) 19 évesen sem nyilvánultam meg így nőkről.


Neked kell tudnod a viselkedése alapján, hogy tényleg megkomolyodott-e, vagy csak játszik. (illetve ha mostanában is így ír a nőkről sunyiban, akkor persze ez simán válóok)

2021. szept. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Õ majdnem 6 èvvel nagyobb,mint èn...

S mèg abban az evben irt olyasmiket, hogy megy ki a varosba suncikat nezni stb. Akkor siman mellettem is lehet ilyen hozzaallasu, megvaltozott volna csak mert lett egy baratnoje? Ha alapbol Olyan...csak elottem nem mutatta soha ezt, ha tudom hogy ilyen, biztos nem allok vele szoba.

2021. szept. 21. 07:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez amiről írsz a múlt. Nem érdemes vájkálni benne pont ilyen dolgok miatt. A jelenben kell megismerni, kiismerni és elfogadni. Ha ezzel nyitott volna, hogy jaaa amúgy persze hajtottuk a srácokkal a qurvákat, fúúúú te ne tudd meg milyen pcsák mászkáltak akkoriban az utcán... 😀 Jó ajánló levél lett volna neki igaz-e? Szóval ezt engedd el! Ha a mostani viselkedése indokolja akkor megérteném, viszont ha nem akkor hagyd.
2021. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Haaaat ez nehéz. Őszintén egyrészről amiket írt ha jól ertem az azelőtt volt hogy ti összejöttetek. A múlt. Fiatalabb is volt. A pasik később is érnek, ez van altalanosságban.

Mindenkinek van olyan a múltjában amit szégyell, mit kitörölne, amit elfelejtene.


A lajkoknak túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts szerintem. Ahogy én eszrevettem a ferfiak nagyjábol 2 kategoriara osztjak a noket: 1. megdugna kategoria es a 2.nem duga meg kategoria. A masodik tok semleges a szamara, az elso meg csak annyi hogy kulsore (elviekben vagy ha szingli lenne) meguti azt a mercet akivel szexelne. Nem biztos h mindenkinel igy van, de en eddig ezt lattam. De nyilvan ezen belul nem mindenbol lesz kapcsolat mert azert a kulso edeskeves onmagaban ehhez.

Szoval ezek a nok a dughato kategoriaba esnek. De ha annyira nagy kan lenne a pasid akkor mar meglettek volna, joval elotted.


Masfelol viszont ez a stilus nekem is eleg kiabrandito. Nincs azzal szerintem baj ha 2 (akkor meg) szingli ferfi megdumaljak ezt egymas kozt, de lehet ezt kulturaltabban is.


Szoval en probalnam figyelni hogy elojon-e ez az alpari enje.

De neked kell tudni ki fer bele es mi nem.


Bocsi hogy kozben elhagytam az ekezeteket, reggel van meg😅

2021. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, mas telorol irok igy mos nekem sincs ekezet :)) .


Igen annyi a nyugtato tudat,hogy ezeket meg szinglikènt irta... csak azt nem tudom eldonteni hogy ha alapbol ilyen szoknyapecer nagyzolos volt a stilusa akkor tenyleg megvaltozott ahogy lettem neki en vagy csak jol leplezi elottem kozben meg ugyanazokat gondolja mint akkor.

Illetve mar egyutt voltunk mikor olyasmiket kerdezgetett a hevertol,hogy 'na semmi krva nem akadt?" Mintha o olyan nagy kvas lett volna...


8.ezen jot nevettem:)) szerintem ha ismertem volna akkoriban amikor ilyen csajozos volt, tuti nem jovunk ossze. Nekem alapbol olyan kellett, aki visszafogott es nem torodik mas novel. De mivel teljesen ismeretlen volt, annyit adott elo hogy van par lany haverja akikkel kijartak. Hat ezek alapjan nem haverok, ha fuztek oket.

Neha azon jar a fejem hogy jobb lenne neki most is ugy elni,hianyoznak neki a csajozasok( a lajkok miatt, mintha ugyanugy kellene neki az interakcio veluk).

9.es ha ezek a nok pont a duhato kategoriaban vannak, akkor se kellene mellettem kimutassa nekik, nem? Persze o allitja nem azert lajkolta..de mi masert .

2021. szept. 21. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!