Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy évekig félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy évekig félre ismersz valakit? Jogosan èrzek csalódást?

Figyelt kérdés

A párom, amikor megismerkedtünk úgy adta elő magát,mint egy igazi szent, rendes komoly szándékú fiúnak tűnt. Az furcsa volt már akkor is, hogy nagyon sok női haverja van, kedvelt személy volt köztük, de nekem végig azt mondta hogy együtt bandáztak, barátkoztak egyiktől sem akart semmit. Sőt,neki sosem volt egyèjszakása mert nem híve ezeknek és mindig a komolyat kereste és örül hogy megtalált engem blabla.

Szóval előttem mindig ezt az arcát mutatta, de mindig elkapott egy furcsa női megèrzès amikor bizonyos lányokkal futottunk össze ő meg vidáman köszönt nekik és érdeklődött. Illetve az összes addigi beszélgetést kitörölte velük,amint össze jöttünk.


Már 5 éve vagyunk együtt és a legjobb barátnőm megkèrt, hogy olvassak bele mit írogat a párom az ő párjával,mert legjobb barátok és ő bizalmatlan.

Hát amit ott találtam,minden rossz èrzèsemet igazolta... A párom úgy beszélt hogy "lássam hol a szőke mert úgy meg..nam nem tud lábra allni" és többször osztották,hogy most épp melyikük fűzi a másik csajt. Illetve olyan alpári módon irogatott a párom,hogy "na, nem volt semmi q..a a közelben?", "...bár kimegyek nézzem a csajokat úgyis unatkozom".

Igaz, hogy ezeknèl mèg nem volt velem, de úgy látom bármelyiket szívesen elkapta volna , ha lehetősége lett volna rá ..nekem meg úgy állítja be,hogy csak haverkodtak és ő nem olyan aki akárkivel csinálná.

Ami mèg jobban zavar, hogy ezekkel mai napig ismerős, néha lajkolgat is ezeknek.

Annyira rossz érzés ilyennek látni őt, eddig az a képen volt róla, hogy rendes, tisztelettudó, aki nem csorgatja ilyen alpári módon a nyálát másra.

Így hogy higyjem el,amikor azt mondja neki én vagyok a legszebb és nem néz másra úgy?


Akkora csalódásként ért, hogy pont olyan paraszt alapból, amire mindig azt mondtam,hogy nekem ilyen pasi nem kell.

Másképp jól megvagyunk, együtt terveztünk mindent, de a fura èrzèsem mindig jelen volt, ha lányokról volt szó, hogy most is annyira èlvezi a társaságukat csak miattam fogja vissza magát.


Össze vagyok zavarodva,nektek mi a vèlemènyetek? Létezik hogy valaki èveken át teszi a szépet?

24n


2021. szept. 21. 00:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézd, kérdező, nőként írom neked, hogy feleslegesen pörögsz. Baromi fiatalok vagytok mindketten, a párod simán kinőhette ezt a tróger viselkedést. A pasik amúgy is nagyot mondanak egymásnak, a fele sem igaz. Szerintem engedd el ezt, 5 éven keresztül senki nem tud olyat mutatni, ami nem ő.
2021. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!