Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi játszmázás ellen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi játszmázás ellen jó módszer, ha semmit nem írok neki?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk, főleg csetelünk. Én egy nyugodt fickó vagyok, de már az őrületbe kerget a hülye játszadozásával. Mindig szítja a feszültséget, nehogy nyugodtan legyünk, mert az uncsi. Letilt, majd feloldja 2 nap múlva. Mindig én keresem, de ha írok, akkor flegmáskodik, ha nem írok, akkor duzzog. Ő nem keres, játssza az elérhetetlen jégkirálynőt, stb. Igen, tudom, én vagyok az idióta, mert már rég ott kellett volna hagyni. De amúgy rendes csaj, tele szerethető tulajdonságokkal, amiket másban nem találtam meg. Ha jó passzban van, akkor a világ legkedvesebb nője. Én nem vagyok az a letiltogatós fajta, megbeszélni vele semmit nem lehet normálisan ilyenkor, ezért keresek vmi értelmes módszert. Jobb híján azt, hogy most várok, hátha észhez tér. De ha vki tud jobbat, akkor ne tartsa magában! Köszönöm!

#várakozás #megoldás #játszmázás #rigolyás nőszemély
2021. szept. 21. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha egy no szerelmes akkor nem tilt meg ilyenek.

Semmit nem jelentesz neki max manko mig nem talál vkit

2021. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolatnak mi értelme van?
2021. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2, semmi, de ez nem ilyen egyszerű. Nem fekete vagy fehér. Mint az emberi kapcsolatok általában.
2021. szept. 21. 16:58
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


"Nem fekete vagy fehér."

De ez történetesen az.

2021. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Én elhiszem, hogy elvakít a rózsaszín köd. Viszont az az igazság, hogy akinek jelentesz valamit, az nem fog tiltogatni, sőt, nő létére is keresni fog aktívan , de még mennyire... Ennek a csajnak te csak bohóc vagy, írom ezt nőként.
2021. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak odáig vezet, hogy te is belemész az érzelmi játszadozásba. Szóval nem, nem jó módszer, mert még jobban lehúzod magad és magatokat. Ezen vagy segít az őszinte, mély kommunikáció, vagy esetleg szakember, vagy igazából semmi.
2021. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az őszinte, mély beszélgetésre szavazok. Mennyit szoktatok találkozni?
2021. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
2021. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8: 2 éve. De többnek tűnik.:)
2021. szept. 21. 18:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a letiltás az szakítás. A durvábbik fajtából. Ezzel vége.
2021. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!