Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltulzom a dolgokat?

Figyelt kérdés
A baratommal 2 eve vagyunk egyutt,o 23 en 21.Szeressuk egymast,ha nezetelteresek adodtak kapcsolatunkban mindig megbeszeltuk,nekem konnyebben megy,hogy megnyiljak neki kevesbe. Mikor kapcsolatot kezdtunk elmondta de tudtam is rola,hogy az exet megcsalta viszont az tini korban tortent(16) es ugy gondoltam ,hogy azert mert o akkor megtette nem jelenti azt ,hogy ismet megtehetne de azert mindig volt egy kis szorongasom emiatt.Kapcsolatunk soran tortentek kis dolgok amiert feltekenykedtem( pld.nem igazan helyenvalo tanc egyik baratnommel,fiubulizasok ahova baratnot nem vihettek de jelentek meg mas csajok,nagyon kihivo lanyok likeogatasa vagy bekovetese akikre azt mondta ,hogy nem ismeri vagy ugyanmar ilyesmivel foglalkoztatom az agyam) de mindig megbeszeltuk es tisztaztuk a dolgokat.A kulon fiubuluzasokrol mondhatom ,hogy leszokott,egyutt megyunk tarsasagba mert en is nagyon szeretek bulizni.Egy masik dolog,mindketten jarunk terembe,van amikor egyutt de tobbszor kulon kulon. O inkabb megy a fiukkal es nincs abba semmi rossz de eszrevettem ,hogy van baratja aki allandoan kuldozget neki ilyen csinibabakkal kepeket o pedig van hogy reagal is ra es ha felhoztam neki hogy rosszul esik mert ugy erzem mindha nem lennek neki eleg megfelelo azt mondta ,hogy nem igaz es hogy szerencse hogy o csak nezi a csajokat nem mind masok...eleg rosszul esett ez a kijelentese de mivel hogy nem szeretem a konfliktusokat elengedtem a temat.A napokban megint volt egy komolyabb beszelgetesunk valamivel kapcsolatban es megkoszonte ,hogy elmondtam a bajomat es megigerte ,hogy valtoztani fog a viselkedesen abban a dologban amirol beszeltunk.Mindezek utan gondoltam ,hogy minden rendben lesz errefel mikor terembe ment a baratjaval este kiderult ,hogy bekovettek egymast egy csajjal aki oda jar a terembe es ha megkerdeztem ,hogy ki az megkerdezte ,hogy most ezzel fogok foglalkozni ,hogy mikor mit csinal es kit kovet es hogy en nem ismertem meg soha a terembe embereket es mondtam ,hogy csajokkal ismerkedem de mas pasikhoz semmi kozom es nem foglalkozok ilyesmivel mert en edzeni megyek oda nem ismerkedni.Nekem csak bejott a csajszi hogy ismerhetem es megneztem a kozos ismerosoket es igy jottem ra hogy a baratjaval egyutt kovetik.Azt mondta ,hogy neki nincs turelme osztani a semmit es lefekudt.Reggelre irta hogy tulajdonkeppen semmi extra a csaj a testverevel jar terembe es csak szia szia es ennyi nem dumalnak vagy valami es hogy a csaj jovette be es o vissza es ne mind kepzelodjek. Nem erzem jol magam a tortentekert es mindig elojon a szorongasom ,hogy vajon most bizhatok benne vagy sem a multja miatt.Kerlek ne iteljetek el es oszinte velemenyt vagy tanacsot adjatok ha lehet.
2021. szept. 22. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az őszinte véleményem, hogy ha féltékeny vagy, tökmindegy, hogy van-e alapja vagy sem, az a kapcsolat halála. Lehet ezt húzni még akármeddig, de mivel fiatalok vagytok, ő a tetteivel nem is igazán ad okot a nagy bizalomra, ezért amit tanácsolni tudok az az, hogy gondold végig, ezek az események, amik miatt te féltékeny vagy, mennyire jellemzik a mindennapjaitokat, mennyire nyomják rá a bélyegüket az érzéseidre, a kapcsolatotokra, és ha úgy gondolod, hogy ezzel te együtt tudnál élni még x ideig, amíg nem jön el a szakítás ideje (mert ő változni nem fog, szakítani viszont tuti fogtok, most minden rossz szándék nélkül mondom), akkor hajrá, tarts ki. De ha úgy vagy vele, hogy a legjobb fiatal éveidet nem akarod egy olyan pasira pazarolni, aki mellett folyamatosan szorongsz és folyamatosan az az érzésed, hogy valami nem kerek (a leírtak alapján amúgy nekem is ez lenne), akkor javaslom, hogy vedd a kezedbe az irányítást, és dönts belátásod szerint.
2021. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eltúlzod, ennyiből nem olyan, mint aki okot adna. De így ki fogod nyírni a kapcsolatot.
2021. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!