Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szakítási indok a túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakítási indok a túl gyors tempó?

Figyelt kérdés

A második randin le akart feküdni velem,de ennek ellenére komolyan gondolja a kapcsolatot,sőt,túl komolyan.Átugrottuk az ismerkedős szakaszt,annak az első randit nevezném esetleg,de utána már a barátnőjeként kezelt,hetente többször is folyton hivogatott ide-oda,sőt meg is kérdezte a második randin,hogy tényleg ő az első barátom?(Mert előtte még nem volt).Én nem mondtam neki,hogy a barátom😂😂

Szerintetek?



2020. febr. 2. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Szoval azt hiszi majd egy relative szüz lefekszik 2.randin egy jöttmenttel.


Az ilyen viharos pasik amilyen hamar beleesnek vkibe oyan hamar bele esnek másba is ill olyan gyors ki is abrandulnak. Szerintem gyetekagyu es gyorskapcsolat varhato igy hamar lejatszodik elejetöl a vegeig par honap alatt minden. A langolo szerelem aztan mikotmr leesik a suemüveg aztan a vege

2020. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen nekem is volt ilyen, elso randi utan folyamatosan irogatott
2020. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy barátod még nem volt, agyad még lehetne. Ráadásul nem a tinibe írtál.
2020. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18/L 22/F nem tudtam hova soroljam be mert ő nem tizenéves
2020. febr. 2. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Pszichopatával nem kell kezdeni. Aki néhány óra után rádtapad, az nem ép. Nem szakítási indok lenne,m ert nem is jártok, de lényegében igen. ha valaki hülye az indok arra, hogy ne legyél vele.
2020. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Az is lehet szakítási indok, ha nincs rajta sapka.. de az is ha épp van.
2020. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy lehet. Nekem is van ilyen tapasztalatom, a másik kedvencem az volt, mikor oda akart költöztetni magához két hét után, meg akkor már ne barátkozzak xy-al se (gimnazista korom óta legjobb barátom)... Neeemnem, én éltem x évig valahogy, nekem egy vadidegem ember ne akarjon rendet rakni az életemben.
2020. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Persze, not quite my tempo!
2020. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Lehet. Én se szeretem a hebrencs erőltetős pasikat.
2020. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Engem már 2 nap után úgy kezelt az exem, mintha legalább 3 hónapja együtt járnánk. Én kifejezetten örültem ennek, mert előtte folyamatosan olyan kapcsolataim voltak, ahol mindig várni kellett valamire, vagy plátói szinten leragadt a dolog, és ezt már kicsit untam. Fél év után össze is költöztünk, bár nem hivatalosan, és még fél év után meg kijelentette, hogy ő nem akar, nem tud még elköteleződni, inkább bulizni jár megizélni akit csak lehet, meg egyéb olyan helyekre, ahova velem állítólag nem lehetett menni, pedig néha én is próbáltam kezdeményezni, nyertem magunknak koncertjegyet, stb., és onnan ő akart hazajönni este 10-kor. Szóval az egész dolgot ő kezdeményezte, aztán mégis ez lett a vége.


Lehet, hogy ezzel inkább az a baj, hogy nincs elég időd kiismerni a másikat, mert mikor előjönnek az első komolyabb konfliktusok, addigra már megvolt az első szex vagy az összeköltözés is, és mivel ezek után már jobban kötődsz hozzá, kevésbé tudsz logikusan gondolkozni és belátni, ha az adott dolog valóban komoly indok lenne a szakításra.


N

2020. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!