Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normális a heti 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális a heti 1 találkozó?

Figyelt kérdés

Elég közel lakunk egymáshoz a fővárosban, egy egyetemre járunk, azonban heti 1x találkozunk, azt is 5-6 fele, úgy, hogy együtt alszunk, másnap mindenki megy a maga dolgára délelőtt. Sajnos most nagyon sok dolga van, amit meg is értek, csak kezdem úgy érezni, hogy átvált szexkapcsolatba, pont egy ilyenből léptem ki mielőtt megismertem őt. Gyakran előfordult, hogy említett valamit, de nem lett semmi megvalósulása (pl. vacsora, 2 nap közös pihenés) Amikor nagy nehezen ráérünk minketten, a családjával és s barátaival utazik külföldre. Mondta, hogy milyen keveset vagyok a barátnőimmel (ők már együtt élnek valakivel, nem érnek rá, eltávolodtak stb), ezt kifejezetten sértésnek vettem, hiszen akkor minek alkotunk egy párt, ha megy ezerrel a különcködés.

22L



2020. jan. 20. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le és beszéljétek meg. Mióta vagytok együtt?

A helyzet az, hogy ez ember és helyzetfüggő.

Egyrészt, simán lehet, hogy csak szexre tart. Neked kell érezned, hogy mennyire szeret, erről mi nem tudunk semmit sem mondani.

Másrészt, lehet az embernek tényleg sok dolga. Nekem volt olyan időszakom, hogy a barátnőmmel hetente-kéthetente találkoztunk csak és nem aludtunk együtt. Egyszerűen nyomtam a munkát és a sulit. Családi dolgok is voltak és forever alone sem voltam, szóval barátokkal is néha találkoztam. Ettől függetlenül szerettem a barátnőm, csak így jött ki a lépés.

2020. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mindig azt nézd, hogy (miután persze elmondtad a problémádat és a vágyaid ezzel kapcsolatban) valaki mit _tesz_, ne pedig azt h mit mond.
2020. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o nem gondolja, hogy egy part alkottok. O max. a vaginaddal alkot egy part, de azzal se sokszor akar.
2020. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban, és élethelyzetben szerintem nagyon kevés a heti 1 találkozó.

Főleg hogy közel laktok egymáshoz!

Így valóban csak szexkapcsolat , jogos a megérzésed!

Nekem mikor ilyen koromban lett barátnőm, ő állt az első helyen, és nem a barátaim vagy a szüleim.

Nekem van most egy , sajnos csak szexkapcsolatom. 2 hetente vagy 3 látjuk egymást. Akkor is kevés időre, én szeretnék többet,(de egyelőre nem lehet) van gyerek mindkét oldalon, és a tábolság is nagyon nagy, így még a találkákat sem egyszerű összehozni.

Azt viszont nem értem ha ott laktok nem messze egymástól, miért nem találkoztok többet?!

Szerintem neki bőven elég egy ilyesfajta szexkapcsolat.

Nekem például ha az ő helyében lennék nem volna elég. Hetente többször szeretném látni, ölelni a párom.

2020. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez úgy hangzik mint egy szeretői státusz.

És itt most tapasztalatból beszélek.

dobd ki, fiatal vagy ehhez.

2020. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!