Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomós indok a gyerek a szakításra?

Figyelt kérdés

A páromnak van 2 gyereke. 9 és 11 évesek. Délelőtt mi is dolgozunk, délután tudnánk együtt lenni, de kettesben SOHA nem tudunk lenni. Állandóan rajtunk lógnak. Az együtt töltött idő csak azzal telik, hogy játsszunk a gyerekekkel. Beszélgetni se tudunk, elvárja, hogy úgy beszélgessünk, hogy a gyerekek ott vannak es másznak bele a fejünkbe. Aminek az lesz a vége persze, hogy játszunk. Ha csinálunk nekik enni akkor se bírnak a konyhában ülni 5 percet se, eves közben is mászkálnak be, hogy imádnak minket meg úgy hiányzunk nekik. Örülök, hogy engem is így szeretnek, de szerintem ez már beteges. Szex nincs. Mert a gyerekek alvásig velünk vannak, hétköznap meg már mi is fáradtak vagyunk 10 után, hétvégén meg a gyerekek is ott lógnak rajtunk éjfélig. Miközben nyígnak, hogy az anyjukkal akarnak aludni es milyen igazságtalan hogy én vele aludhatok ők meg nem. Reggel még mi fel se keltünk ők már ott ugrálnak, hogy kell a jóreggelt puszi. Beszéltem erről a párommal, annyi változott hogy egy héten egyszer talán fel órára arrebbkuldi őket. Persze akkor de maradnak nyugton. Betelt a pohár, nagyon szerettem a gyerekeket, de úgy érzem kezd atmenni utálatba, nem akarom őket látni, elegem van, robbanni tudnék. Annyit nyeltem, türelmes voltam, és nem kapok semmit. Nincs kapcsolatom csak gyereket nevelek. Ja, az szokott közös program lenni ha elmegyunk a boltba és a gyerekeket otthon hagyjuk...

Persze ilyenkor jön az, hogy a kapcsolatunk elején is tudtam, hogy ott a két gyerek. Igen, nem is lenne semmi probléma, ha az a két gyerek nem úgy viselkedne, mint az óvodások, akik nem tudnak elvonulni 1 órácskára vagy legalább az anyjuk nélkül aludni. Na meg a kapcsolatunk elején a párom is jobban odafigyelt ezekre a dolgokra, gondolom tudta, hogy ezt senki nem tűrné el. Azota meg már evidens neki hogy vele maradok. Azt mondja hogy neki is hiányzik hogy kettesben legyünk, de a gyerek az ezzel jár.

Azon is elgondolkodtam, hogy ez az egész csak ürügy. Igazából már nekem is elment a kedvem mindentől vele kapcsolatban. Fölöslegesen remélek vagy várok bármit is.


2020. jan. 12. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Mert gondolom gyermektelen pasi egy sem volt, neked a 2 gyerekes kellett exanyucival megspékelve.

Igen, ez ilyen.

Válassz GYERMEKTELEN férfit.

2020. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
36%
A francnak kellett neked olyan férfi, akinek vannak gyerekei...mindenki a saját hibájából tanul. Most te ezt megtanultad, hogy többet soha.
2020. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nővel vagyok együtt, én is nő vagyok és nem is ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, nem tudom miért rakták át.

Bár szerintem az, hogy ki milyen nemű, ebben a témában lényegtelen

2020. jan. 12. 19:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megértelek, kérdező, nekem is vannak gyerekeim, még nincsenek ilyen idősek, de azért már bőven ismerik a privát szféra fogalmát és teljesen jól elvannak egymással is vagy akár magukban. Iskolás gyerekekről beszélünk, szerintem egyáltalán nem normális úgy hozzáállni, hogy "a gyerek az ezzel jár". Mármint persze, az rendben van, hogy foglalkoztok velük, meg időt töltetek együtt négyesben, de hogy 9-11 évesen az legyen a problémájuk, hogy nem tudnak az anyjukkal aludni? A kisebbik fiam most 5 éves, és már nincs ilyen problémája. Az idősebbik most kezdte az iskolát, és ő már azt is tiszteletben tudja tartani, hogy szombat reggel nem ugrálunk anya-apa hasán, mert felfogta, hogy mi is pihenni szeretnénk néha. Az szerintem bőven nem normális, elvált szülők gyerekeinél sem. Nincsenek megtanítva nekik a határok, az együttélés szabályai, és ez az, ami probléma, nem az, hogy gyerekek. Na meg, ha a kapcsolat elején sikerült kordában tartania őket, akkor most is csak az akarat hiányzik.

Sajnos ha egy szülő ismét kapcsolatot szeretne, akkor ezt, amit leírtál, nem engedheti meg magának. Ebbe így senki nem menne bele hosszú távon, hiába szereti a "készen kapott" gyerekeket.

2020. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hellmano ***** válasza:
90%

Jó azt nem írtad, de tényleg semmit nem változtat a dolgon amúgy. Én tuti nem kezdenék gyerekes illetővel semmi esetben. Ott sok baj forrás van alapból.


- nem fogad el a gyerek/gyerekek (kivétel, ha elfogadnak)

- állandó jelenléte az ex-nek a gyerekek miatt (kivétel, ha meghalt)


stb.


Meg nevelje a franc más gyerekét, mikor magamnak is tudok csinálni. Szerintem az esetedben nyugodtan tudsz erre hivatkozni két lurkóval, hogy miattuk szakítasz, persze ebből úgy fogsz kijönni, hogy te nem is szeretted a gyerekeit meg milyen bunkó paraszt vagy stb. de ez van.

2020. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem gondolom, hogy 2 (már nem is annyira kicsi) gyerek feltétlenül ezzel járna. Nekem nincsenek nagy igényeim. Le kéne tudniuk kötni magukat már ennyi idősen főleg, hogy ketten vannak és vannak játékok amikkel szeretnek együtt játszani, de "legyünk ott mi is". Meg szerintem tudniuk kéne hiszti nélkül egyedül aludniuk is már ennyi idősen.

Azzal nem volt bajom, hogy elviszem őket a suliba, hogy menni kell értük, tanulunk együtt, a játékkal sincs semmi bajom. Szívesen tettem mindig. Megyunk közös programokra, én jól éreztem magam. Engem az zavar, hogy CSAK ez van és kapcsolatom nincsen. Hogy csak adok de én nem kapom meg amire szükségem lenne.

2020. jan. 12. 19:48
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A gyerekek mondjuk imádnak, ezzel sose volt gond. De nem érzem magam szemétnek, mert volt amikor én is leültem velük szépen beszélgetni, hogy mi a probléma és szeretnék néha egy kicsit csak az anyukajukkal lenni, hogy tudjunk nyugodtan beszélgetni. Nem értették meg.. "ők is hallgatni akarják". És az ilyen nagyon tud bosszantani. Legutóbb (karácsony előtt) megpróbáltunk szexelni. A nagyobbik gyerek benyitott, mert neki jó éjt puszi kellett (de már kapott előtte 3x), meg hiányzik neki anya.. és akkor mondta a párom, hogy meg kell értenem, hogy nem lehet, mert a gyerek nem láthatja ezt.

2020. jan. 12. 19:58
 8/16 A kérdező kommentje:

Az apjuk nem foglalkozik velük, akkor is más lenne, mert akkor néha elvinné őket 1-2 napra.

Szóval ex nincs a képben.

A párom sokáig egyedül élt. Emiatt is ezt szokták meg a gyerekek...

2020. jan. 12. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem te nem kapcsolatban vagy,hanem egy bentlakásos, ingyen bébiszitter vagy. Sajnos kihasznál a nő, se szex,se együtt töltött idő, de azért a gyerekekért menj el az iskolába. Hát persze... Egyébként hol a sztoriban az apa vagy a nagyszülők? Nem lehet lepasszolni nekik 2 hetente hétvégére a gyerekeket? Esetleg fizetni egy bébiszittert,hogy ki tudjatok mozdulni? Ha ezek nem adottak, akkor érdemes a szakításon elgondolkodni, ha csak nem akarsz tovább ingyen gyereket nevelni, amiért óránként 2 ezret is kaphatnál.
2020. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
4,5 éves volt csupán a lányom, mikor összejöttünk a férjemmel. De akkor sem volt ez, mint amit te leírsz. Voltak programok kettesben, este 8.30-kor alvás a saját szobájában, hétvégén volt, hogy a szüleimmel volt, vagy a nővéreméknél, később a barátnőinél. Még én anyaként sem bírnám, ha állandóan rajtam lógna a gyerek, pedig nagyon szeretem.
2020. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!