Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kizáró ok randizáskor az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok randizáskor az, ha absztinens vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel lány vagyok így fiúk válasza érdekelne!

2016. jan. 19. 16:04
 1/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem. Én 19 éves koromig az voltam. Most se nagyon iszom,de egy konyakos meggy már jöhet.
2016. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is alig iszok alkoholt, szoval ez nálam nem kizáró ok.
2016. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Függ attól milyen az ember maga is... De ahány absztinenst eddig ismertem mindegyik karót nyelt volt. Az meg nem jön be.
2016. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó én meg ahány nem absztinents ismertem, mind a hányásban fetrengett és a mentő vitte el minden hétvégén. Amit mondtál annak kb ennyi értelme van...
2016. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pozitív, ha nem alkoholizál, mert én sem teszem. Ellenben - bármivel kapcsolatban - a végletes, makacs, irracionális hozzáállás nem bejövős.


Szóval azt lehet mondani, amit sokminden másra: ha nem viszi túlzásba, akkor okés.

2016. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti. Én csak elmondtam a tapasztalatom. Az emebriség nagy része nem absztinens és abból a kis részből akiket ismertem sem voltak szimpatikusak... De írtam hogy függ attól milyen az ember, nyilván ha értelmes társaságkedvelő extrovertált mint én akkor nem probléma ha nem iszik. Persze neki se legyen baj ha néha bedobok pár sört a haverokkal.
2016. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, egyik ítélkezésből esel a másikba. Oké, hogy te az extrovertált embereket bírod (bár nem tudom hogy lehet ilyen kijelentéseket tenni, nem ismerhetsz mindenkit), de azért az introvertáltak is értelmesek, normálisak és nem kell róluk ilyen lenézéssel beszélni. Teljesen természetes, hogy nem mindenki extrovertált, mint ahogy nem mindenki barna szemű vagy jobbkezes...
2016. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy én pl azért nem iszok, mert egyszerűen undorodom tőle. Erőszakkal sem tudnám letolni. Olyat meg nem csinálok ami nekem rossz. Ennyi. Most elég abszurd, hogy egyeseknél az ízlelőbimbóim viselkedésén fog múlni, hogy kedvelnek-e.
2016. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Neked valami baj van a fejedben? Ki nezi le az introvertalt embereket?? :D
2016. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!