Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számodra kizáró ok ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra kizáró ok ismerkedésnél, ha valaki absztinens?

Figyelt kérdés

Legyen valaki absztinens bármiért, vallás, betegség, valamilyen érzékenység, vagy csak rossz tapasztalatok miatt.


Számodra kizáró ok párkapcsolati célú ismerkedésnél, ha valaki nem, vagy alig fogyaszt alkoholt?



2021. febr. 16. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Számomra kizáró ok.
Számomra nem kizáró ok.
54 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem foglalkoztatna, de őt ne zavarja, hogy én időnként szívesen elszopogatok 1-2 pohár bort vagy 1-1 whiskeyt, esetleg nyáron jólesik pár fröccs.
2021. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanezt gondolom, mint az első válaszoló : nekem semmi bajom ezzel, de neki se legyen probléma, ha én iszogatok. (mértékkel és nem gyakran)
2021. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató, és szomorú, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült.

Egyébként egyik sem: számomra előny.

2021. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően nem, de ha ettől többnek képzeli magát meg nem jön velem szórakozni, mert nem csak az ivással van baja, hanem mindennel, ahol az emberek inni szoktak, akkor bizony nem egymást keressük.


Volt cukorbeteg párom, nála nem okozott ez gondot, nagyon jókat szórakoztunk és jól beilleszkedett a társaságba úgy is, hogy nem fogyaszthatott akármit, laza volt, tudott józan hülye lenni.


És volt olyan ismerősöm, akinek ez valami gyöpös ideológia volt és mindenkire köpködött, aki szeretett úgy szórakozni, mint egy extrovertált meg csak gubbasztani és morogni tudott minden összejövetelen. Kinyírta a hangulatot..

2021. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, abban az esetben ha el tudja fogadni hogy én iszom. Mármint nem úgy iszom, hogy alkoholista lennék, hanem ünnepekkor pár pohár bor, pezsgő lemegy. Vagy elmegyek hétvégén (alapesetben) barátokkal iszogatni. Illetve ha megyek bulizni, egyetemi programokra ott is iszom. Nem iszom le magam a sárga földig persze, de néha előfordult hogy kicsit több lett mint gondoltam:D


De pl töményet szinte egyáltalán nem iszom, mert nem szeretem és azt gondolom tudom felelősségteljesen, ésszel kezelni az alkoholt.


Ez sok esetben az absztinenstől függ, hisz valakinek nem fér bele hogy ha a másik iszik.

2021. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Jezusom, miert lenne? Mas, hogy ilyenkor felmerulne, hogy alkoholizmusbol gyogyult.

Ha nem szol bele abba, es nem zavarja, hogy en mindig keveset, de etkezeshez naponta iszom, akkor hol a gond?

N

2021. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Hellmano ***** válasza:
100%
Én már több, mint 10 éve nem iszok alkoholt és semmi nem áll a háttérben se betegség se vallás se semmi csak eldöntöttem, hogy nem szennyezem magam az alkohollal és ennyi. Előtte is csak buli ivó voltam, de akkor csaptuk neki rendesen és elég szeszálló voltam, tehát bírtam is nem feküdtem ki tőle stb. Azt azok a rohadt másnapok viszont nem estek jól :D Nálam abszolút előny, ha valaki nem iszik alkoholt, de ha néha meg-meg kívánja én nem fogok hisztizni emiatt. Szerintem , aki havonta megiszik egy sört vagy egy rövidet vagy ünnepekkor az belefér nálam is bár én már ekkor sem élek alkohollal. A dohányzás szerintem az, amit teljes mértékben elutasít az a fél, aki nem él vele. Ott tényleg nálam szóba se jöhetne, aki dohányos, meg szerintem másnál is így van.
2021. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj, hogy az absztinencia oka sokszor valamilyen szociális szorongás illetve a társasági élettől való eltávolodás.


Mert hát a közös alkoholfogyasztás a társasági élet egyik igencsak vastag szelete.


Ha valaki egészségügyi problémák miatt nem iszik, azzal nincs baj. De ha a társasági élettel van baja, azt már nem tudnám elfogadni. Nekem igényem van a szociális életre, amikor lehet komolyabban beszélgetni, vagy röhögni, lazulni, filozofálni, egyszóval: kikapcsolódni.


Az állandó itthonléttől már így is kezdek megbolondulni.

2021. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben engem nem akar tiltani tőle, nem kizáró ok. Kicsit szomorú lenne, hogy nem tudunk időnként együtt iszogatni.
2021. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#3


Azért merült fel a kérdés, mert bár örülök a válaszoknak, azt vettem észre, hogy a többség nem így vélekedik.


Én egészségügyi okok miatt nem ihatok. A legkevésbé sem érdekel, hogy ki mennyit, és milyen italt iszik. Mondjuk az már eléggé zavart, amikor egy rokonom s.ggrészegre itta magát. Úgy kellett felkaparni a földről, miután kiesett az autóból. Na az már tényleg szánalmas, szerintem.

2021. febr. 16. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!