Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az absztinens életmód lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az absztinens életmód lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Vagyis párkeresésnél imponálhatok valakinek az önmegtartóztató életmóddal?
2011. ápr. 5. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem NEM!


Inkább eltántorítja az embert..

2011. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen. A jófiúkat nem szeretik a nők, a szenteket meg főleg...
2011. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem spec semmilyen szélsőséges életmód nem szimpatikus. Szerintem butaság, hogy ha valaki ennyire elzárkózik valamitől. De ez csak az én véleményem...
2011. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Vagyis ha 22 éves, férfi létemre nem iszok, nem dohányzok, nem drogozok és megvetem az alkalmi, egy éjszakás kapcsolatokat, az csak eltántoríthatja a lányokat?
2011. ápr. 5. 21:15
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Annak az esélye h megtaláld a lányok között azt a 0,0001%-ot, akinek ez imponál, elég kevés.
2011. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"Önmegtartóztató, a káros élvezetektől különösen a szeszes italoktól elvből tartózkodó személy. "


Én itt kifejezetten az alkoholra gondoltam. Szerintem azzal nincs semmi baj, ha alkalmanként iszik valaki 1 pohár szeszes italt, ha az alkalom úgy kívánja.

2011. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ez elég elkeserítő.:(


Jó ideje tartom magam az Straight Edge (vagy ha úgy tetszik SXE) életformához, mert úgy érzem hogy számomra ez az egyetlen járható út, és képtelen lennék másként élni. Éppen ezért nem is áll szándékomban feladni, igaz, így meg nagyon magányos vagyok. Sziklaszilárdan hiszek az elveimben, de közben vágyok is a szerelemre, a szeretetre, a romantikára.

2011. ápr. 5. 21:24
 8/25 anonim ***** válasza:
Szép dolog ilyen elveket követni, de sajnos attól még a világ olyan-amilyen. Nagyon sokunknak (mind fiuknak, mind lányoknak. elég ha végigolvasod itt egy este, a kérdéseket és válaszokat) nem tetszik az amiben élnünk kell, de változtatni úgyse lehet. Vagy megpróbálsz alkalmazkodni és túlélni, vagy kitartasz az elveid mellett, de akkor csak a magány és csalódás vár... Saját tapasztalatból tudom.
2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

SZERETKEZZ NE HÁBORÚZZ! Szerintem semmi baj sincs azzal ha nem iszol nem cigizel nem drogozol! Tökéletes:)) Őszintén szólva engem zavar ha egy srác egyfolytában piázik stb stb!

Nem a sörhastól lesz férfi a férfi!

De ha a sex-et is megvonod magadtól az gáz. Akkor neked vmi frigid csaj kell:)

21/L

2011. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Azonosak az elveink, és ezt sokan értékelik bennem, főleg a barátnőm. Szóval errefelé jónak számít az ilyesmi.
2011. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!