Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy mindenár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy mindenáron magához akar láncolni?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és folyton azt érzem, hogy magához akar láncolni valahogy. Az elején semmi gond nem volt, aztán 1 hónapja elkezdte mondani, hogy majd ha összeházasodunk, meg mikor költözünk már össze, meg hogy szerinte milyen jó apuka alapanyag vagyok.


Plusz eddig gumival voltunk együtt mindig, aztán tegnap rábeszélt hogy tegyem be neki anélkül, mert már több mint 1 hónapja szedi a gyógyszert. 2 tolás után kihúztam, és úgy mentem el. De utána kb. pánikrohamom lett este. Attól félek, hogy sikerült teherbe ejtenem. Mi van ha nem is szedi mindig a gyógyszert? Mi van ha c vitamint szed be? Mi van ha csak úgy akar magához láncolni hogy teherbe esik? Lehet csak azért mert tudja, hogy tehetősek a szüleim? Egyáltalán miért vannak ilyen gondolatok a fejemben, amikor az elején még minden rendben volt?


Mindketten 22 évesek vagyunk.



2021. szept. 24. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Jól érzed, mindig használj gumit.

Ezek az érzések soha nem alaptalanok.

Főleg ha ilyen ostoba, hogy még el is mondja, hogy "jó alapanyag" lennél.

Amúgy már kidobtam volna ezért...

2021. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom teljesen belédzúgott és elszállt, te pedig ráparáztál, amit nem csodálok 22 évesen. Beszélj vele erről, hogy neked ez túl gyors és félsz, hogy a viselkedése elrontja a kapcsolatotokat. Beszélj vele a szexről is, ezeket a dolgokat tudni kell megbeszélni egymással. Ahogy a helyzetet kezeli, abból is le fogsz tudni vonni következtetéseket, hogy tényleg őt keresed - e.
2021. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz mert ha ő gyereket akar akkor lesz is neki!
2021. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Használj gumit. A szüleid pénze hogy jön ide? Neki abból semmi nem jut.
2021. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Tehetős család, jó*alapanyag*? Pénzre hajt az aranyásó barátnőd. Mi van ha közben valakivel fel csinaltatta magát és azért mondja hogy gumi nélkül szexeljetek? Pénzéhes pirannya! Dobd ki. Gyerekkel fog zsarolni ha fel csinálod.
2021. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem biztos, hogy a pénz miatt van. Ő biztonságot szeretne és elköteleződést. Ez egy normális női működés. Te viszont nem mellette képzeled el a jövődet. Amit hülye lennél korrektül közölni…. 22 éves férfiak általában éretlenek még a családhoz… a mai világban persze.
2021. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Olyan mintha ezt a kérdést egy nő írta volna ki, mondom ezt nőként.


Problémát csinalsz oda ahol nincs. Simán lehet, hogy szerelmes azért mondd ilyen dolgokat minden hatsoszandek nélkül.

2021. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1-es, kidobnád a barátnőd ha azt mondaná hogy jó apa leszel?😀 huha, van baj
2021. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 as igen. 22 évesen olyat hallani, hogy "jó apuka alapanyag vagy" eléggé gáz. Olyan mint ha egyedül eldönti, hogy gyereket akar.

A kérdező meg NEM AKAR még gyereket 22 évesen, a barátnője meg látszólag igen. És amelyik nő akar, annak lesz is... akár a pasija beleegyezése nélkül is. Szóval 22 évesen "apuci" lenni nem olyan szuper dolog.

Huha... baj van..?! 😅

2021. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jah azt el is felejtettem, hogy 4 azaz NÉGY HÓNAP UTÁN.

Kinél van baj mi? 😅

2021. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!