Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem minden, de mindenáron az USA-ba akar költözni. Hajthatatlan, és most már esélyem sincs érvelni, mert kapott állásajánlatot. Több lenn. Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
A férjem a fejébe vette hogy az USA-ban szeretne új életet kezdeni. Már jó ideje megy ezen itthon a huzavona, és semmi módon nem tudtam rávenni, hogy feladja. És most már eldőlni látszik a dolog, mert kapott álláslehetőséget a szakmájában, és amint lehet, szeretné, ha költözne az egész család. Gyermekeink is vannak, és őket is kérdeztük, és nem zárkóztak el az USA-ba költözés elől. Egyikük se mondta, hogy ne, anyu, apu, itt akarok maradni. Ráadásul mindezt a koronavírus közepén... Én jól érzem itt magam, Magyarországon. Vermontban kapott állást amúgy. Elvileg ott marhára hideg van télen, -20 fok, és rengeteg hó. A férjem nagyon céltudatos ebben, még semmivel kapcsolatban nem láttam őt ilyennek szerintem. A külföldre költözés jó régóta téma, de régebben még Németországról van szó, azt se akartam, de az legalább közel van. Na de Vermont...
2020. okt. 10. 13:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Egyikötöknek engednie kell, valószínűleg te leszel az. Vagy vége a házasságnak.
2020. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%
Menjetek! Itthonnál minden jobb, jövőre én is megyek.
2020. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
Én egy percig nem gondolkoznék, már pakolnék is.
2020. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Neked van konkrét okod Vermont ellen? Értem, jól érzed magad Magyarországon, de ott miért ne érezhetnéd magad legalább ugyanolyan jól? A gyerekek pedig kifejezetten örülnek majd, ha látnak igazi téli időjárást és lesz valódi hó, nem csak latyak.
2020. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
6%
Látom sok itt a hazátlan "polgár". Kérdező te pedig mondd azt, hogy elválsz. Ez az aduász a kezedben. Az ilyen hontalan hlyék meg menjenek Isten hírével, akiknek az a legfontosabb szempont, hogy télen havat láthatnak.
2020. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Uhhh micsoda lehetőség! Csak akkor hagynám ki ha beteg, ápolásra szoruló szülőm lenne és nem vihetném magammal, minden más esetben már csomagolnék is!
2020. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
87%

#5: Neked miért is probléma, ha valaki külföldre költözik? Én is külföldről írok, sokkal jobb itt minden, és sokkal inkább a hazámnak érzem, mert egyszerűen jobb itt.


Kérdező, valamelyikőtöknek engednie kell, vagy egyszerűen elváltok. A férjed helyében nem mondanék le erről a lehetőségről.

2020. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
A férjem és én ebben a tekintetben nem illünk össze. Egy másik nő kiugrana a bőréből, támogatná, pakolna, menne. Válni egyáltalán nem szeretnék, egyelőre minden más opciót jobbnak látok, mint a válást. Szeretem őt, szeretem a családunkat így, együtt. Jó életünk van, csak most férjemuram meg akarja változtatni...
2020. okt. 10. 14:25
 9/41 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem adsz a dolognak egy esélyt?
2020. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
14%

8as józsika

Anyu megkavarta már a kakaót és bevitte hogy elszürcsölgesd?

vagy azért írkálsz hülyeségeket mert még nem kaptad meg?

2020. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!