Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha valaki igazán szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha valaki igazán szeret, az eltart míg a másik nem talál munkát?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja a barátom nem szeret engem, mert szeretné ha munkát találnék. Annyi ismerősről hallok, akit a párja eltart, akár éveken át is, még se baj nekik. De én amúgy még együtt sem élek a barátommal, ezt a pár ismerősömet meg úgy eltartják, hogy együtt is élnek. Csak jelenleg nincs munkám, nem azt jelenti hogy sose dolgoztam, még mielőtt valaki nekem esne.
2021. szept. 25. 13:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%

Ha eltart, amíg otthon vagy a gyerekkel GYES-en, az egy dolog, meg ha eltart, amíg otthon punnyadsz, mert lusta disznó vagy, az egy másik.


Hogy jelenleg nincs munkád, az nem információ. Hogy mióta nincs, mit teszel érte, hogy legyen és hasonló dolgok számítanak. Maga a kérdés azt sugallja, hogy nem is töröd magad, inkább arra pályázol, hogy eltartsanak.

2021. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Miért tartana el? Nem a férjed, nem éltek együtt. És akkor is minek tartana el? Nem úgy néz ki, mintha nagyon igyekeznél találni munkát, ha azon ki vagy akadva, hogy a barátod azt szeretné, hogy mihamarabb találj.
2021. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

"Ha eltart, amíg otthon vagy a gyerekkel GYES-en,"


Az nem eltartás.

2021. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Azok akikről írtam, nem gyesen vannak, nincs is gyerek.
2021. szept. 25. 13:35
 5/38 anonim ***** válasza:
29%

"Az nem eltartás."


Miért nem? Mire futja abból a 20000 forintból? Egy villanyszámlára? Más nem is kell, azzal már mindenki él és virul...

2021. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
20%

Ahhoz, hogy eltartsanak 2 dolog kell.


1.: FÉRFI legyen a férfi.

2.: Minőségi punci legyél, akiért megéri fizetni.

2021. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem éltek együtt, akkor miért kéne eltartania? Ha eddig dolgoztál, akkor gondolom azért csak raktál félre valamennyit. Meg az se mindegy mióta vagytok együtt és a barátod is mennyit keres.
2021. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
15%
6-os én minőségi punciért se tartanék el senkit. Ahhoz minőségi punci + teljes alázat a szexben. Úgy már igen. De feltételezem a kérdező nem egy fullos csaj, csak egy lustaság. Azért mert ülve pisilsz még senki se fog eltartani. Éjjel-nappal nyalogatnod kéne a heréit.
2021. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Van megtakarított pénzem a korábbi munkáimból is. A barátom 250 ezret keres. Nem most mondom hogy el kellene tartania, de azt mondta csak akkor költözik velem, ha találtam munkát.
2021. szept. 25. 13:52
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
#5: Akkor maradjon otthon apuka, és majd "eltartják". Azért nem eltartás te nagyon okos, mert a KÖZÖS kicsi gyereket gondozza, aki nem csak az övé, hanem az apukáé is. Ez nem eltartás, hanem az erőforrások beosztása a helyzethez igazodva. Mégsem lehet 8-9 órára együl hagyni egy pár hónapos babát. nehogy már eltartottnak érezze magát ezért a másik fél. Ő is dolgozik. Ugyanis egy kicsi baba ellátása nem hawaii nyaralás.
2021. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!