Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha valaki igazán szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha valaki igazán szeret, az eltart míg a másik nem talál munkát?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja a barátom nem szeret engem, mert szeretné ha munkát találnék. Annyi ismerősről hallok, akit a párja eltart, akár éveken át is, még se baj nekik. De én amúgy még együtt sem élek a barátommal, ezt a pár ismerősömet meg úgy eltartják, hogy együtt is élnek. Csak jelenleg nincs munkám, nem azt jelenti hogy sose dolgoztam, még mielőtt valaki nekem esne.
2021. szept. 25. 13:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
48%

Ja tehát arra hogy nektek kutya kötelessegetek (lenne) eltartani a családotokat nem az a valaszod hogy a feleséged főzzön rád pl hanem az hogy üthessed. Isten mentsen meg tőled minden nőt😅

Egyből kibujt a szög a zsákbol

2021. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
37%
Azt tegyük hozzá, hogy a nők borították az egyensúlyt. 30as túlzott, nem volt kuss és nem lehet megütni egy nőt. De igenis a nő otthon volt, főzött, mosott, takarított és gyereket nevelt. Nem vágyott karrierre. (egyáltalán van értelme feláldozni a családot a karrierért?) És most jött a nőknek mindenhez joga van és több, mint 90%uk nem is tud főzni. A pasik meg töketlenek lettek.
2021. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
37%

Igy van! Ugyanígy látom én is...

De ha szóba hozom egyből az az első gondolatuk hogy akkor hagy üthessenek😆 Bohócok

2021. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
65%
Frusztrált incelek. Nem tudom miért kellene verni egy nőt. Ha sok az energia vállaljon plusz munkát.
2021. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is😀
2021. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

#32, #33: Nyuszikák, muszáj lersz megemésztenetek, hogy semmi előny nem jár nektek, csak mert farkatok van, és nem tudtok elnyomni egy nőt és belekényszeríteni a kiszolgáltatott csicska szerepbe.

Lehet hisztizni, hogy azért nincs nőtök, mert kevesek vagytok.

Apropó, tudsz főzni? Remélem, igen.

2021. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
67%
36-os csicska szerep vezetni egy háztartást? Főzni a családodra? Itt kezdődik a gond. Szted a munkahelyeden nem vagy csicska? A gyár vagy az iroda csicskája vagy. Ráadásul egy pótolható porszem vagy a gépezetben. Míg ha otthon főzöl, akkor a családod igenis megbecsül. (nyilván itt a normális férfiakra gondolok, nem a nőverő agyilag beteg fiúcskákra)
2021. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%
37: 🤌🏼 igaz! Sok a hülye nő is.
2021. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!