Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén Szerlmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén Szerlmes belém a barátom?

Figyelt kérdés

5 éve járok a barátommal, (27 évesek vagyunk) nagyon szeretem őt, elmondása szerint ő is engem, mégis tartok attol, hogy számára nem én vagyok a "nagy ő"...140km-re lakik tőlem,ezért jól esne ha minden nap hívna vagy írna legalább egy emailt (heti 3 napot vagyunk együtt általában + - 1-2 nap)de van hogy 2 napig sem jelentkezik és ez nagyon zavar, félelmet kelt bennem. Ha számon kérem azt mondja ő gondol rám mindig, csak nem az a fajta aki állandóan rágja a fülem és állandóan mondogatja, hogy szeret...

Szeretnék már vele összeköltözni,de azt mondja várjunk még egy évet...Lesz ebből valaha is valami szerintetek ?


2010. szept. 1. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeret (már) annyira, amennyire te elvárnád, akkor azért baj, ha meg szeret, de ennyire más a gondolkodásotok egy kapcsolatról , akkor azért baj.

Ha ő nem változtat, neked kell. Beszéled meg ezt vele nahgyon komolyan, remélhetőleg megérti, mi aggaszt és választ kapsz tőle a kérdésedre, mert itt ismeretlenül nem fogsz, csak tanácsokat.


Ha 5 év után ennyi idősen nem vágyik az összeköltözésre valakivel, akkor elég éretlen lehet. A máik véglet iylenkor, ha a kezdetek óta együtt laknak túl sokat vltak együtt a felek.

2010. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Egyébként a távkapcsolat se ideális, de szerintem ez még mindig jobb helyzet, mintha 5 éve együtt laknátok és elengedi se tudnátok egymást , de együtt se műküdne, mert olyanok lennétek mint a 20éves házasok.

Ha meg tudjátok oldani, akkor ez a kapcolat tud előrehaladni, fejlődni. Egy olyan kapcsoalt már nem nagyon tudna.

2010. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm válaszotokat! Továbbá:

Próbáltam már vele megbeszélni higgadtan ezt a dolgot,de szerinte én ezt túlreagálom és csak azért van mert féltékeny vagyok....és ebből fakad az hogy nekem semmi nem elég ha róla van szó. Szerinte nem gond az ha nem hív vagy ír nekem minden nap.

Tény és való marhára féltékeny vagyok, és pont ezért zavar ha nem jeletkezik minden nap, hisz ott azt csinálhat amit akar, és ha megcsal?Belehalok ha elveszítem...

A féltékenységem nem tudom leküzdeni, bármennyire is próbálom nem megy!!!Pszichológusra nincs pénzem, egyedűl nem megy...

2010. szept. 1. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Látod ezért nem érdemes távkapcsolatba belebonyolódni.Most szarban vagy a féltékenység miatt,és többet ártasz magadnak,mintha nem is lenne ez a kapcsolat.5 év után én se jelentkeznék mindennap,de nem a megcsalás miatt,hanem mert ennyi idő után már elmúlik az újdonság varázsa,és nem feltétlenül kell állandóan e-mailezni,mert az amúgy is személytelen.Persze értem én hogy minél előbb le akarod vajazni a srácot az összeköltözéssel,de úgy tűnik hogy ő nincs meggyőződve arról hogy ezt most kell megtennetek.

Elképzelhető hogy nem fog kitartani melletted.Ez benne van a pakliban.A nagy távolság lassan öli a kapcsolatot,mint a méreg.Ez ellen nem tudsz mit tenni.Amúgy pszichológus minden kórházban van,csak odamész az orvosi kártyáddal,és fognak felírni gyógyszert,akár 100% os tb-támogatással,még pénzedbe se kerül.De csak akkor menj,ha tényleg ki vagy borulva.Feleslegesen nem kell szedni.

2010. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

én voltam az első és a második. Belinkelek egy pár órával ezelőtti kérdést :

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Csak hogy olvas el, nem hogy magadra vedd. Tényleg segíteni szeretnék ezzel. Szerintem a legtöbb fiatal lány nagyon függ a barátjától,és ez fordítva nem igaz.

Amellet, hogy végre meg kell oldand vele ezt a -gondolom egy ideje húzódó- problémát, azon is változtatnod kell, hogy ennyire függjél egy másik embertől. Így megkímélheted magad egy csomó szenvedéstől az életben. Ezen tudatosan dolgozni kell. Ne a ragaszkodásodat növeld fiú felé, hanem tegyétek rendbe a dolgaotikat és ezzel párhuzamosan próbálj ne függni tőle túlságosan.

2010. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Belehalok, ha elveszítem."

Ezt írtad. ha majd 80 éves nagymama leszel és nosztalgiázol az életedről, akkor ne az legyen, hogy elszalasztottál egy csomó minden, mert mindig az adott szerelmedtől függtél és szenvedtél emiatt.

2010. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az észrevételeket, mindenkinek, de főleg a "belinket kérdést". Tökéletesen rátapintottál a lényegre. Pontosan az a helyzet velem is, ami azzal a kérdezővel. A baj csak az, hogy ez nem olyan egyszerű, ahogy ti leírjátok. Ha ilyen könnyedén meg lehetne oldani, hogy : "ne gondolj rá sokat, ne fügj tőle..stb" akkor nem is lenne probléma és akkor nem is kérném a ti segítségeteket!!!!!!!!

Örültem a válaszoknak, segített valamelyest..

2010. szept. 6. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!