Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha közösen megyünk valahova,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közösen megyünk valahova, akkor ki vezessen, hogy oldjuk meg az ebből adódó vitákat?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van saját autója, mindig azt akarjuk mindketten, hogy a sajátunkkal menjünk.

2021. szept. 27. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egyik, másszor másik.
2021. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer így, egyszer úgy. Mi ezen a bonyolult?
2021. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez megállapodás kérdése.......

Nálunk az asszony csak akkor vezet ha muszáj, így max akkor ül volán mögé ha én ittam vagy valamilyen okból nem szeretnék vezetni.

2021. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez nem megvalósítható, mert mindketten hajtjuk a saját igazunkat. Én (nő) pár hónapja vettem egy új autót (akkor még nem ismertük egymást), kell bele a km, hétvégente meccsei vannak, mivel egy vidéki csapatban játszik, így min. 120-140 km-t mennünk kell. A meccsire mindig kimegyek szurkolni, a hétköznapi edzésekre ő megy, akkor tud vezetni.
2021. szept. 27. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kössetek kompromisszumot. Egyszer egyikőtök autója, másik alkalommal a másiké.
2021. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Édes isten, ha ilyen pitiáner dologban képtelenek vagytok megegyezni, akkor komoly problémákat hogy szeretnétek megoldani?
2021. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek kulon autoval, mindenki a sajatjaval. Nem tul kornyezetbarat, de hat ez van, mar ugyis mindegy.
2021. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat nem nektek való 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik hogy engedtek egymásnak. Ha egyikőtök nem tud engedni akkor bukta. Nincs hosszú nyugalmas időszak előttetek.

Pláne ha megszegitek a megbeszélteket és aztán jön hogy hazudsz mert ilyen nem is volt. Akkor már érdemes csomagolni. Kívülről nem tudjuk ki, de valaki képtelen a megegyezésre. Persze lehet mindketten.


Ezt a marhaságot még nem hallottam hogy kell bele a KM -t :)

Olyan nincs hogy kell a kilométer az Autóba. Ha meg kell a kilométer akkor csaptok egy Moszkva, Lisszabon oda visszát, az csak elég kezdetnek.

2021. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszarás, hogy ilyen pitiáner dolgokon is képesek emberek veszekedni.
2021. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!