Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják úgy sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják úgy sokan, hogy a párodnak “el kell engednie” valahova?

Figyelt kérdés
2 éves párkapcsolatban, túrázóként jelentkeztem az El Caminóra. Sokan meghökkenve néztek, hogy a párod elengedett 1-1,5 hónapra. Ennyire kodependensek vagyunk?
2021. febr. 19. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Mert a férfiak mindenkit megcsalnak.
2021. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ezt az "elengedést", magát a kifejezést nem értem. Viszont megértem, hogy egyes esetekben miért kellene, hogy megbeszéljék egymás között a felek, ha valaki el akar menni valahova. Főleg, ha anyagiakban gondot okozna ezzel a másiknak, alapvetően is kevés időt töltenek együtt hosszú kapcsolatban, vagy ha egyszerűen macerás helyzetben hagyja otthon a másikat (pl. kicsi gyerek mellől azért nem kéne hónapokra lelépni).
2021. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyetemista voltam, õ dolgozott. Nem költöztünk össze diplomaosztóig
2021. febr. 19. 09:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom.
2021. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Azért nem tiltakozott a párod, mert így majd ő is jól félre tud dugni. Amíg te a hegyeket mászod, őt majd mások másszák meg!
2021. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
1-es s az 5-ös = állat.
2021. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Hát, azért igenis legyen már beleszólási jogom, hogy szeretném-e, hogy a párom akire minden nap szamitok, fizikailag és lelkileg is, itt hagy-e más fél hónapra. Ha az akaratomon kívül történnek a dolgok és csak tűröm ami körülöttem történik, akkor nem egyenrangú felek vagyunk szerintem.


Nem is értem miért döntene úgy bárki aki szereti a párját, hogy hónapokra magára hagyja.


Aki ilyen életdt él, az vagy hasonlóan hónapokra lelépő párt válasszon vagy elegedjen meg kósza numerákkal.


Szerintem egy komoly kapcsolatba, később csal@dként egyáltalán nem fér ez bele, igy a minimum, hogy megkerdezed a masikat hogy baj lenne-e, ha elmennél.

2021. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az "elengedni" szó problémás, mert nem gyerekekről van szó. Viszont egyetértek a kettessel. Egy olyan kapcsoaltban, ahol együtt élnek a felek, esetleg gyerek is van, nem annyira szokás csak úgy megbeszélés nélkül lelépni hetekre.
2021. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nem családos helyzetrōl beszélek. Az is más, ha én egy hónapig nem dolgozom, és a másiknak kell kifizetnie az albérletet
2021. febr. 19. 10:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs anyagi egymásrautaltsàg vagy kisgyerek
2021. febr. 19. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!