Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/nők, ti kiakadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők, ti kiakadnátok, ha a párotok egy ellenkező nemű kollégájával beülne valahova kajálni (nyilván ha nyitva lenne valamilyen étterem)?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, én nem akadnék ki. Ez szerintem simán lehet természetes, ha jól megvannak és van köztük baráti viszony. Akkor akadnék ki, ha nyilvánvaló lenne, hogy több van köztük és azért ülnek be ide-oda.
2021. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, amíg a határokon belül maradnak. Szerinted hány család menne tönkre, ha mindenki elkezdene hisztizni, hogy a párja valakivel elment ebédelni? Mert azért a legtöbb munkahelyen vegyesen vannak férfiak és nők.
2021. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Hehe nem. Nem vagyok fogyatékos se bizonytalan hisztis. Oda megy ahova akar azzal akivel akar, nagylány, eltudja dönteni kivel mit csinál. Jól is néznénk ki ha nekiállnék kiakadni ilyenen.
2021. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a mi programunkat helyezi háttérbe miatta, akkor nem akadnék ki. Meg persze, ha nem titokban tenné, hanem tudnék róla.
2021. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha szólna róla nem akadnék ki, csak ha titkolózna előttem és utána derülne ki, hogy kivel hova ment, mit csinált.
2021. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk is mindkettonk talalkozgat barkivel,aki megtetszik,nem hisztizunk ilyesmin meg nem hivogatjuk egymast.
2021. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a kollégàit és a kolléganőit. Az egyik kolléganője kavart minket össze. :) Szóval nem.
2021. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim a munkatársaim közt. Teljesen normális, ha neki is vannak.
2021. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aha, de ha valakik kettesben kávéznak, az általában gyanúra ad okot...
2021. márc. 15. 09:11
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
#9: Vagy csak a saját féltékenységedből és bizalmatlanságodból kiindulva akarod mindenáron rávetíteni a kettejük kapcsolatára azt, hogy a hátad mögött megcsalnak. Addig fogod ezt csinálni, míg a végén tönkreteszed a kapcsolatotokat. Egyébként meg honnan tudod, hogy ők ketten mit csinálnak? Vannak kémeid, akik jelentenek neked?
2021. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!