Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szeretne gyereket,én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne gyereket,én viszont nem(sosem vágytam házasságra,gyerekre). Így most eltávolodott tőlem és lehet szakítani akar velem. 3éve vagyunk együtt.Szeretjük egymást de félek h már csak rosszabb lesz. Defektes nő lennék?Vajon velem van baj?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen nem illetek össze. Ebben nincs kompromisszum, én azt mondanám, ha te biztosan nem akarsz gyereket, akkor ne húzzátok tovább egymás idejét.
2021. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szeretem őt,nem szeretnék szakítani🥺

2021. szept. 27. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Inkább szakíts, minthogy kihordod azt, amitől minden porcikád irtózik
2021. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Hiába szereted. Gyerektémában muszáj az egyetértés. Nincs veled baj, de nem illetek össze. Ne húzzátok egymás idejét.
2021. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Mi pont ezert fixaltuk le a kapcsolat elejen a jovobeli terveket. Halaegnek egyikunk sem akar gyereket, de szeretjuk a kutyakat, az autokat es a motorokat😊 igy erre epitunk kozosen

24N

2021. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem defektes, egyszerűen más a jövőtervetek. Előfordul.
2021. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyet az elején a kapcsolat elején tisztázni szokták, jesszusom egyikőtök sem totál 100-as már bocsi...


Ez nem olyan minthogy 2 fürdőszoba legyen vagy csak 1.


Nem pedig 3 év után

2021. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Nincs veled baj, de nem ő az igazi. A gyerek kérdésnek nem 3 év után kellene kiderülnie. Instant szakító ok, ha ellentétes a felfogás, itt nincs kompromisszum 1/2 gyerek nem létezik.

Engedd el, hogy boldog lehessen!

2021. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Mi pl. tisztáztuk még szinte a legelején, de hiába mondtam neki hogy nem fogok gyereket szülni, megvonta rá a vállát... ma már tudom, hogy egyáltalán nem vett komolyan, sem ebben, sem később másban. Azt hitte hogy majd biztosan meggondolom magam.

Szóval pont ugyanezért szakítottunk, szintén 3 év után. Elkezdett nyaggatni, hiába mondtam hogy nem. Őt elhagyta az anyja, velem sem foglalkoztak a szüleim, még el is váltak, ha lett volna némi esze akkor tudja mi minden rossz sül ki abból ha erőltet egy ilyen témát olyanra aki nem akarja... na mindegy.

Nincs veled baj, de sajnos ebben nem tudtok kompromisszumot kötni. Nem létezik fél gyerek. 😀 Szar ügy ilyen miatt szakítani ha amúgy minden klappol, de ha belemész úgy hogy nem akarod úgyis megromlik a kapcsolatotok. Ha ő megy bele hogy ne legyen, mindig vágyni fog rá és a folyamatos elégedetlenség mérgezi meg a háttérből a kapcsolatot.

2021. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha távolodik, az azt jelenti, hogy máris keresi az igazit. Addig veled marad, talán, míg meg nem találja, hiszen az ő szemében neked úgyis mindegy.

Nincs jogod ahhoz, hogy magadhoz kösd, mivelhogy nem tudod megadni neki a párkapcsolatotoknak az ő

vágya szerinti értelmét.

Úgyis az lenne előbb-utóbb, hogy egy mellékág gyereket szülne neki, és elhagyna.

Szóval ott szúrtátok el, hogy az elején nem tisztáztátok, hogy melyikőtök hogy képzeli el a jövőjét.

Neked jogod van ahhoz, hogy ne vállald.

Neki joga van ahhoz, hogy folytatása legyen az életének a gyerekében.

Ez egyikőtöket sem minősíti. Nem vagy rosszabb. Egyszerűen a lényegben nem egyeztek: a választott életutatokban.

Elengeded, nem engeded, előbb-utóbb el fog hagyni.

Meg kell beszélned magaddal, hogy nincs jogod magadhoz kötni, bármennyire is szereted.

2021. szept. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!