Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek szakítás lehet a vége? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek szakítás lehet a vége? Van okom ettől tartani?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 hónapja vagyunk együtt, minden szép, és jó egy dolgot kivéve : párom iszonyatosan tud horkolni, (bárhogy is fekszik), egyszerűen képtelenség egy légtérben aludni vele.

Én egy ideje már mindig átmegyek aludni a másik szobába.

Eleinte folyton bökdöstem, de úgy se Ő, se én nem alszunk rendesen.

Páromat nagyon megviseli, hogy egy ideje már nem alszunk együtt, már ott tart, hogy el akar menni fül-orr-gégészetre, és ha úgy van a műtétet is bevállalja.


2021. szept. 28. 00:41
 1/10 anonim válasza:
68%

Vállalja be a műtétet.


Én szakítanék, így biztos, hogy nem élnék.


10 éve jártam egy képzésre, először kollégista voltam, de egy olyan gyereket kaptam szobatársnak, akitől éjjel viszhangzott a szoba a horkolásától.


1 hétig bírtam, visszamondtam a kolit, inkább ingáztam mindennap...

2021. szept. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre megoldás lehet a füldugó vagy a külön alvás.

Nem kötelező minden kapcsolatban egy ágyban és egy légtérben aludni.

2021. szept. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen, lehet szakítás a vége.

Szakítani bármilyen okkal lehet, még a horkolásra hivatkozással is.

.

Kérdésesre megoldást pároddal történő beszélgetéssel kéne keresni, az itt válaszoló tök idegenek véleménye nem számít.

Kibicnek semmi sem drága.

2021. szept. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
78%
Én örülnék, ha külön aludnánk :D
2021. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Menjen akkor orvoshoz.

De ha külön alszatok, nem olyan hűde nagy probléma az.

2021. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem használtam egyiket sem, nem vagyok érdekelt, de számtalan hirdetéssel találkozni a horkolást megelőző/megszüntető kütyükkel. Talán jó lenne kipróbálni! (Tudom, könnyű javasolni, hogy kétes eredményű dologra költsed pénzed, de egy próbát megér.)
2021. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, hogy ennyit bevállalna érted :) Ha ti nem csináltok belőle problémát, nem lesz belőle szakitást. A szüleim tinikoruk óta együtt vannak, mégis külön alszanak, mert anya horkol. Szeretik egymást ettől függetlenül :)
2021. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem szakitanek, de ezert fel sem aldoznam magam. Ha kulon alvas megoldhato, csak ugy.
2021. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából a kialvatlanságtól is lehet idegesebb lehetsz s lesz ebből súrlódás. Lehet fülldugo, kisérletezni horkolásgátlóval, külön szobával ha úgy érzed amúgy minden okés
2021. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjem ugyanez. Mi voltunk orvosnál, a nyelvcsapműtét, ami nála megoldaná a horkolást, nem TB támogatott, csak magánúton végzik kb 250 ezerért. Úgyhogy nálam egyelőre marad a füldugó. El kell menni mindenképp fül orr gégészhez és szakvéleményt kérni.
2021. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!