Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szakítás után továbbra is jóban maradtam a volt párommal, beszélgetünk elég sokat és volt,hogy találkoztunk is már. Ő jelenleg nem akar most semmit tőlem,de mégis rosszul érzi magát,hogy nem lakom már vele és hiányzom is neki. Nekem is hiányzik és őszintén örülök,hogy beszélünk még,de nem tudom mennyire egészséges ez,mert kicsit idegőrlő ez a bizonytalanság. Én már most ujrakezdenèm vele,de ő ugye most nem akarja. Gondoltam mondom neki,hogy pár hónapot ne beszéljünk megnézzük mi lesz addig,de közben annyira félek,hogy utána ő már nem akar semmit, még beszélni sem. Félek,hogy többet nem lenne az életem része és borzasztóan megremiszt ez a gondolat.

2021. szept. 28. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítás után továbbra is jóban maradtam a volt párommal,..."


HIBA! Ugyan mi a ráknak????

2021. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egészségtelen! Nyilvánvalóan te még nyakig benne vagy a kapcsolatban. Unfair tőle, hogy ilyen kijelentéseket tesz, hogy rosszul érzi magát, hiányzol, holott ő befejezte veled.

Igen, nem lesz az életed része, ez a normális. Sosem fogsz tudni tovább lépni, ha hagyod, hogy kihasználja, hogy te még mindig szereted. Gondolom laza szex is megvolt, de figyelmeztetett, hogy ne gondold túl.. Ne csináld! Jobb, ha hozzászoksz a gondolathoz, hogy vele nincs tovább, márpedig ehhez 0 kontakt kell.

2021. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a szakitas azert van, hogy befejezzetek, nem azert, hogy abban remenykedj, hogy ujrakezditek. ennek igy mi ertelme megis? imadom, amikor az emberek manguknak generaljak ezeket a bena szappanoperakat idezo dramakat, ahelyett, hogy szakitas utan szepen elfelejtenek egymast. szerettek szenvedni vagy mi?
2021. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
6 évig vele voltam, mégis hogy engedjem el? Lehet megbánnám,ha azt mondanám neki,hogy többet ne beszéljünk..
2021. szept. 28. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezeket szakitas elott kellett volna vegiggondolni.
2021. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4.-re a kérdezőnek.


SZAKÍTOTTATOK!!!


Miről akarsz vele beszélgetni, mikor van/lesz új csaja?

2021. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogy viselnem,ha többet nem beszélnénk..
2021. szept. 28. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire odavagy érte, akkor nyilván ő szakított. Gondolkodj, szimpla kiba@ás, ha tartja veled a kapcsolatot, ha közben elutasít. Legyen már egy kis tartásod!

Tudod mit fogsz megbánni? Azt, hogy hagytad magad még tovább kihasználni. Nem most, de később a falba fogod verni a fejed, hogy ilyen hülye voltál.

2021. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok ha ennyire kell a másik?
2021. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert úgy érezte,hogy megállt a kapcsolatunk és nem fejlődtünk egymás mellett és egyedüllètre volt szüksége,hogy kitalálja mit akar csinálni.
2021. szept. 28. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!