Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne végre?

Figyelt kérdés

Párommal 4 és fél éve vagyunk együtt, ebből 3 éve élünk együtt. Az apukája aki nyugdíjas 73 éves ő is velünk él. A ház a párom nevén van, még csak jegyesek vagyunk.

Mindketten dolgozunk, de az elmúlt 4 hónapban a párom többször jött haza iszákosan és ekkor kiabál velem, lek.rváz, ugy beszél mintha kutya lennék.

Eközbe minden reggel 4órakor kelek fel vele és készítem az ételt amit munkába visz, utána dolgozni megyek, mosok, főzök rá és az apukajára is. Az apukaja szívbeteg folyton én megyek a gyógyszereiért, én adom a gyógyszereit neki, amputálták a lábujját azt is én kötözgettem neki. Mindkettőről gondoskodok és semmibe vesznek, mintha házi cseléd lennék. Elegem van, ma egész nap sírtam, el akarok innen menni. 24 éves vagyok úgy érzem elrontottam az életemet.

Lenne hova mennem az édesanyámékhoz. Csak a párom apukájának lesz jövő héten egy kisebb műtéte és megígértem neki hogy elkísérem a kórházba. Utána elmennék vègleg mert semmibe vesznek. Úgy érzem megőrülök. Rossz döntés?


2021. szept. 28. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg meg kellett volna lépni. Egy életed van. Ahhoz hogy a papát korhazba vidd, nem kell ott laknod
2021. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező döntés. Eddig sem kellett volna maradnod.

Számíts arra, hogy zaklatni fog, mindent ígér, aztán meg fenyeget.

Te ott CSAK CSELÉD vagy, senki más.

Mi közöd neked az apjának a betegségéhez, aki szintén gazember veld?

2021. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy cseléd! Légy boldog! Lépj onnan le!
2021. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz egy kifogás. Most a kisebb műtét, majd lesz valami új baja. Te most éppen az apukáját ápolod, ami nagyon szép tőled, de ezt azzal köszöni meg neked, hogy iszik és rosszul bánik veled. Menj haza az anyukádhoz, és ha könyörög neked akkor se menj vissza hozzá. Ápolja csak az apukáját ő. Sajnálom a kis öreget, de ne akarj a megmentőjük lenni.
2021. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már RÉG szakítanod kellett volna.
2021. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Majd a fia beviszi az öreget a korházab.
2021. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is csak a kis öreget sajnálom, mert látom hogy beteg. De ő is olyan nemtörödöm velem sose mond egy köszönömöt se.
2021. szept. 28. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel az apja. Részegen ordibálva vigye be az apját a korházba az idióta. Te meg keress egy normális férfit. 24 évesen még az élet messze nem ért véget.
2021. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Búcsúzz el szépen az öregtől, mond meg neki, hogy nagyon sajnálod, de a fiával megromlott a kapcsolatod és ezért megszakítasz vele minden kapcsolatot. Megértem, hogy lelkiismeret furdalásod van miatt, de valójában semmi közöd az öreghez. Esetleg beszéld meg a bácsival, hogy hívjon fel a műtét után, hogy hogy van, de ennyi.

Amúgy nem rontottad még el az életed, tök fiatal vagy, még egy csomó lehetőséged van az életben csak kell egy kis idő, hogy ezt meglásd.

Egyébként a csillagokat is le fogja neked ígérni, hidd el, majd jön a szöveg, hogy megváltozik stb, de ne higgy neki semmiképp. Nehogy tényleg elvesztegesd a fiatalságod.

2021. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az édesapám alkoholista volt, teljesen tönkretette a családunkat, anyum nagyon ki volt. Nem akarok ilyen életet én is
2021. szept. 28. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!