Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vigyek a barátomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek a barátomnak a kórházba? Ajándék, stb.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Infúziót
2010. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pl gyümölcsöket, nektárt.
2010. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ajándékot.
2010. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a párodat, hogy mit szeret, mi vidítaná fel. Meg mondjuk attól is függ, hogy miért van kórházban, mennyire súlyos.

Ha ehet bármit, akkor én vinnék neki valami finomat, amiről tudom, hogy imádja.

Olvasnivalót is vinnék, ha szeret olvasni akkor könyvet (nem feltétlenül kell megvenni egy drága könyvet, akár a saját polcomról is leveszek egyet, amiről úgy gondolom érdekli), ha annyira nem szeret, akkor is valami újságot, magazint, unalmában biztos szívesen lapozgatná.


Jobbulást a barátodnak!

2010. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kaját , merthát a korházi koszttól tuti le fog fogyni :)

Szerencsére nem saját bőrömön tapasztaltam , de pár éve láttam , hogy mit adnak kaja helyett ... háát érdekes volt

bár remélem azóta ez már változott :)

2010. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kaja, olvasnivaló és ezen felül az a legjobb ilyenkor, ha ott vagy.

Saját tapasztalat.

2010. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én annó MC-is kaját vittem,mert tudom zat szereti és teljesen oda volt érte,merthát tényleg rossz a koszt a korházba,na meg egyik éjszaka orálisan kielégítettem, persze nem látott minket senki, na annak örült a legjobban :-),amúgy cigi(ha dohányzik),keresztrejtvény, gyümi, házi leves,csoki(ha szereti),innivaló,tiszta fehérnemű,a kedvenc újságja(ha van ilyen)
2010. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. szept. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!