Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátnőm orvosir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátnőm orvosira készül?

Figyelt kérdés
Mostanság felmerült bennem, hogy ha tényleg kitanulja ezt a szakmát, soha nem fogok egyrészt annyit keresni mint ő, főleg, hogy nem is lesz akkora presztízsem. Jelenleg egy mérnöki diplomám van csak. Biztosan velem van a gond, hogy így érzek, de emiatt egyre többször megy el a kedvem a kapcsolattól. Lehet jobb lenne, ha véget vetnék a kapcsolatnak.

2021. szept. 28. 22:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%

Ne foss!


Már az egyetem alatt lecserél.

2021. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Az orvosok mióta keresnek jobban a mérnököknél?
2021. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom láttad-e az új bértáblát, de a rezidensek több félmilliókat visznek haza. És csak rezidens... Egy szikét nem lehet a kezébe adni
2021. szept. 28. 22:33
 4/27 A kérdező kommentje:
#1 emiatt nem fosok, ezzel tisztában vagyok.
2021. szept. 28. 22:33
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért a legtöbb mérnök nem keres rosszabbul az orvosoknál... Legalábbis a bruttó 600 simán megvan a legtöbb mérnöknél is, míg ennyit csak egy tapasztalt, szakvizsgával rendelkező orvos kap több év után.


Másrészt ne mondd már nekem, hogy a mérnököknek nincs presztízse. Nekem ugyanúgy elismerően szoktak biccenteni, ha egy hétköznapi beszélgetésben szóba kerül a végzettségem.


Ha annyira zavar, max csinálj egy mesterszakot, de egyébként ez az egész csak a fejedben létezik.

2021. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudod, hogy a suli alatt kidob, akkor min görcsölsz?
2021. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Akkor is komolytalan lenne a kérdésed, ha alacsonyabb iskolai végzettséged lenne, de mérnöki diplomával a kezedben kifejezetten ostobaságnak tartom. Tudod, egy értelmiségi embertől többet várok el.


Szerintem nőj fel, mert valahol megrekedtél a szociáls kapcsolatokat illetően.

2021. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#5 igen, viszont mikor már mondjuk egy orvos 40 éves lesz, megkapja a br 2m ft+ fizetéseket, CSAK ÁLLAMILAG, mikor a mérnök örül még akkor is a br 800-1m ft-nak...
2021. szept. 28. 22:37
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
*szociális
2021. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a pénz meg a presztízs. Én inkább azon aggódnék, hogy hogyan fog alakulni a kapcsolatotok úgy, hogy neked normális 8 órás munkaidőd van, ő meg ügyeletezik meg minden szart csinál azért a pénzért.
2021. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!