Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok egy végzős gimnazistának,aki imádja a biológiát és a kémiát,illetve orvosira készül?

Figyelt kérdés
Szereznék szerezni magamnak jó könyveket.

2021. jan. 1. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Richard Dawkins könyveit: Az önző gén, A legnagyobb mutatvány stb... Ha nem zavar, hogy ateizmus is van a könyveiben.


Ezen felül ajánlom még

2021. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Akartam még egy kantumbiológiával kapcsolatos könyvet, bár lehet az téged nem érdekelne.
2021. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
64%
Robin Cook orvosi krimiket ír
2021. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

A mozaikos a biosz és kémia könyvek.

A műszaki kiadó számolós könyve kémiából.

2021. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
83%

2004 előtti felvételire felkészítő könyvek

azok még azokra az időkre készültek ahol nincs internet

aztán az internet végül nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, normális tankönyv pedig már nincs


annyira sok benne az infó, hogy már olvasmányos, perspektívát ad a tudománynak, nem csak egy fogalomszedet


egyébként a pécsi orvosi kar felrakta az előadásokat ebben a félévben a youtubera

anatómiát, fejlődéstant biztos

2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi!🙂
2021. jan. 1. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy ha felkészüléshez kellenek neked könyvek a felvételihez, akkor nem biztos, hogy jót mondtam. xD Mert a Dawkins könyvek ismeretterjesztő művek, azt hittem szórakozásnak keresel ilyen témájú könyveket. 😂
2021. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(1-es voltam)
2021. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem egyértelmű, hogy most felkészüléshez szeretnél könyveket, vagy pl. regény címeket szeretnél
2021. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi,ezt nem tettem hozzá. Nem felvételihez kell,hanem afféle általános elfolglaltságra,"szórakozásra".
2021. jan. 2. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!