Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom ultimát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom ultimátumot adott hogyha nem váltok munkahelyet szakít? Bőv lent

Figyelt kérdés

Kissé összetett a sztori..

Lényeg hogy olyan munkahelyem van, ahol nagyrészt férfiakkal vagyok, 2-en, vagy 3-man, autóban ülünk 12 órában majdnem összezárva éjszaka is..


Nos azt ugyebár senki nem várhatja el hogy az ember fialánya éjszaka 12 órán keresztül ébren autózzon, ígyhát igen, félre szoktunk állni aludni4-5 órát ha van rá mód( nem mindig )


A mostani párommal 3 hónapja vagyunk együtt, és ha éjszakas vagyok nincs alkalom hogy ne lenne orbitális balhé abból hogy én “faszikkal alszom”

Nem érti , hogy nem szabadidőmből és jokedvemből teszem hanem senki nem kèpes ébren lenni egész éjjel allandoan..

Tegnap azt mondta, megvàrja a februárt, ha akkor nem látja a felmondásom, ő szakít.. ezután a következő párbeszéd zajlott:

Én: nagyon szerethetsz, ha ilyen miatt képes vagy szakítani, hogy a szeretett munkàm amiért tanultam, feladjam miattad mert nem bírod elfogadni és különválasztani..

Ő: nem érdekel, én ha valakit szeretek ha pisztolyt fogànak a fejemhez akkor sem lennék képes más nővel együtt aludni ..


Szerintetek mit tegyek? :/


2021. szept. 29. 08:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem lenne alapja a féltékenységének (és jelen esetben nem írtad, hogy korábban bármi is történt volna bármelyik kollégáddal is),én már most szakítanék vele (de ez én vagyok).

Ha felnőtt emberként nem lenne képes megérteni azt, hogy a munkátokat végzitek és nem jókedvből alszotok egy légtérben, nekem lapát lenne. Nem is csak a féltékenysége, hanem azért is, mert nem lenne képes megérteni az én helyzetem/nézőpontom és érveim.

Ez pedig felvetné bennem, hogy később is ilyen lesz vagy esetleg más dolgokban sem venné számításba az én nézőpontom,stb.

És ez nem Rólad szól, valamiért ő érzi kevesebbnek magát és képtelen megbízni Benned.


Te hogyan érzel iránta?

2021. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem..

dehogy volt, nem volt senkivel semmi.. őt sem csaltam meg soha és mondom 3 hónapja vagyunk együtt és már ultimátumot kaptam :/

2021. szept. 29. 08:28
 3/65 anonim ***** válasza:
95%

Egy vacak kis három hónapos kapcsolat miatt eszemben nem lenne feladni a munkámat, amit szeretek.

Én megmondanám neki, hogy nem fogok felmondani, szóval ha nem tetszik neki, lehetőleg most szakítson, s hagyjuk egymást békén.

2021. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
95%
Csak 3 hónapja vagy együtt a "pároddal" és máris féltékenységi rohamai vannak. Amikor összejöttetek, akkor is tudta, hogy hol dolgozol, csak azt hitte majd érte feladod. Az olyan ember aki be akar szabályozni, FELTÉTELEKHEZ köti a szeretetét, azzal később még rosszabb lesz együtt élni.
2021. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szakíts te vele, mielőtt ő tenné meg. Biztos hogy nem váltanék munkahelyet miatta.
2021. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
81%

Tény nem a legszerencsésebb dolog mással aludni de ez a munkád...

Elmondtad neki őszintén az elején gondolom a munkarended így ment bele a kapcsolatba.

Mi változott azóta?


3 hónap kapcsolat meg tuti nem ér többet mint az amit szeretsz csinálni, ritka az olyan munka.

2021. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan szabadulj meg tőle , már irányítani ,uralni akar .
2021. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
82%

Szereted a munkád? Ezt akarod még csinálni egy darabig? Anyagilag megéri? Ha igen, akkor egy 3 hónapos kapcsolat miatt biztos nem mondanék fel.


Mi lesz a következő zsarolás? Ne legyenek ellenkező nemű barátaid?

2021. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem igaza van🤷🏽‍♀️

Nyilván nem szerencsés dolog egy beteges féltékenykedőt kifogni (átkutatja a telefonod, nem enged a barátnőiddel se sehova pl), viszont szerintem ha az embernek kapcsolata van, már csak a másik iránti tiszteletből is kerülnie kéne az ilyen helyzeteket. Ha az én barátom kolléganőzne én is szakitanék vele. Ha pedig nekem elnézne ilyeneket, akkor is, mert nem tudnék rá férfiként nézni. De lehet én vagyok a régimódi...21/L

2021. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
93%

Az oké, hogy te szereted,de ő mennyire téged?

Megkérdőjelezném.Ha nőgyógyász párod lenne verni kéne a palávert,hogy hagyja ott a pályát?

Szerintem ilyen kérész kapcsolatban nincs joga beleszólni és ilyet kérni. Pont annyira az elején vagytok,hogy emiatt a nem egyezés miatt nyugodtan szakíthattok.

2021. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!