Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta új munkahelye van nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta új munkahelye van nem igazán találkozunk és beszélünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külön élünk még és kb fél év múlva fogunk tudni összeköltözni.

Én is dolgozom és ő is. Ezelőtt egy munkahelyünk volt és imádtunk együtt lenni egész nap.

Most új munkahelye lett és napi 14 órát dolgozik, heti 5-6 napot.

Mikor hazaér akkor már csak alszik, annyira hulla fáradt. Ha vasárnap találkozunk akkor is csak otthon ülünk, mert nagyon fáradt, vagy csak elalszik nálam és ennyi volt a találkozás.

Mind a ketten 20 évesek vagyunk és úgy érzem, hogy ez nagyon nem normális.

Nem szabadna hogy egy munkahely ilyen szinten rámenjen valaki életére.

Ezeket mondtam már neki, de nagyon boldog hogy egy jólmenő cégnél lehet és nehéz volt bejutnia.

Lenne arra lehetőség hogy munka után hozzám jöjjön pihenni, kikapcsolódni de mindig inkább hazamegy. Ez már lassan 2 hónapja tart és annyira felemésztett már, hogy depressziós vagyok és búcsúzáskor is vissza kell tartanom a sírást mert azt érzem, hogy ilyen keveset kaptam belőle és megint 1 hétig nem látom.

Neki már nagyon kezd elege lenni abból, hogy ennyire hiányzik nekem. Viszont én nem tudok így együtt lenni valakivel, annyira kevés ez nekem.

Szakítsak vele vagy várjam meg az összeköltözést ami még legalább 6 hónap? Annyira tanácstalan vagyok, nem akarok az agyára menni ezért egy ideje nem is nyaggatom már ezzel a témával.

20L


2021. júl. 20. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

En korabban H-P napi 12 óráztam.

7-19-ig.

Este vacsi furdes szex alvas volt egy napom (párom jött hozzám)

Hétvégén meg buli. Vagy náluk voltunk kirándultunk szex szex szex mindig :)


Nekem pont tetszett az az időszak nagyon. Es nem találom facen a srácot az exem. Meg sehol.:(

2021. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz vele, és elmondod, hogy ez neked hosszú távon nem fog működni, változtasson. Teljesen működhet, ha hétköznap esténként is 1-1 napot együtt vagytok, érthetetlen, hogy miért nincs erre neki is igénye.
2021. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt nekem is. Nem akart már engem. Lett neki másik kiszemelt az új munkahelyen. Nem mondom nálatok is ez a helyzet, de fix ha igazán szeretnék valakit, minden lehetséges alkalmat kihasznalnek, hogy vele lehessek. Feltéve ha ő is akarja.
2021. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem, mert próbálok a legjobb lenni. Bàrmikor átjön sütök-főzök neki a kedvenceit, hideg sörrel várom, megmasszírozom, megkérdezem hogy van és odafigyelek rá hogy ne drámázzak, ne zaklassam ezzel. Mert egy ideje mondta, hogy zavarja, hogy mindig ezzel jövök neki hogy miért nem találkozunk.

Nem tudom mit rontok el. Mióta nem hoztam fel ezt és megvárom amíg ő keres azóta sem változott semmi.

2021. júl. 20. 15:31
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es: ez megtörtént, megbeszéltük és azt mondta, tudja hogy elb.szta azzal, hogy elhanyagolt és jobban fog figyelni rám és heti 3-4x átjön majd.

De semmi sem változott.

2021. júl. 20. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jól menő állása lehet heti 5-6 nap 14 órával... (teszem hozzá, ezt hivatalosan nem is lehetne).
2021. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Big4nál simán el tudom képzelni. Illetve rengeteg boltvezetõ, ahol a fizu netto felmillanal kezdodik hetkoznap 10-12 orat van bent, hetvegen meg 3-4 orat.
2021. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Ennek már vége, miféle kapcsolat ez?

20 évesen, meg mint egy kripta.

2021. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta van új munkahelye?
2021. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!