Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 találkozó csak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 találkozó csak nekem tűnik kevésnek egy normális párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2,5 éve együtt vagyunk. Az utóbbi 1 hónapban heti 1x találkozunk csak, nem is kezdeményez találkozást inkább én kérdezgetem mindig hogy van-e kedve aztán lemegyek mert minden hétköznap dolgozik. Ezelőtt minimum heti 2x aludtunk egymásnál, hétvégenként ő jött de mostanában egyáltalán nem töri magát.

Én megértem hogy fáradt, de olyan rossz érzés hogy megpróbálok mindent beletenni ebbe a kapcsolatban ő meg simán meglenne anélkül hogy találkoznánk. :/

Szerintetek is kevés ez a találkozás vagy másnak is ilyen nehéz összehozni a dolgokat hogy minőségi időt töltsenek együtt?

21/L


2018. jan. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azzal van baj hogy kevés de ha csak te töröd magad akkor én leültetném elmondanám neki és nem lehet indok a fáradt akkor ha te tudsz menj te hétvégén ő

De 2,5 év után már össze költözést kéne terveznetek.

2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Lehet, hogy mostanában sokat dolgozik, vagy valami hasonló más indok miatt van kevesebb kedve találkozni. Mindenképp kommunikáljátok egymás felé a dolgaitokat, szóval na.. beszéld meg vele, mondd el neki is mindezt, ahelyett, hogy idegeneket kérdezel. :)
2018. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
70%

Nem szeretnék rossz tanácsot adni de szerintem egy kis ijesztgetés ráférne. Egy darabig nem keresed. Ha semmi reakció akkor feldobod a labdát hogy vége. Ha belenyugszik könnyen akkor úgyse volt semmi értelme folytatni ha nem akkora probléma megoldódott.

Ha ennyire nem keres akkor valószínűleg a kapcsolat nem elég fontos neki. Nem te... hanem az hogy bárkivel is együtt legyen. A fent említett kis trükkel ráébresztheted erre.


28F

2018. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem tudsz fentartani egy kapcsolatot.
2018. jan. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki őszintén,hogy nekem ez kevés és nem érzem a részéről az igyekezetet. Ha nem változtat,akkor szerintem kár erőltetned. 21 évesen nem kéne ,hogy ilyen kapcsolatban ragadj.

Mi sokkal több ideje vagyunk együtt és mégis heti 5-6 nap találkozunk és hamarosan összeköltözünk. El sem tudom képzelni,hogy csak heti 1x találkozzunk.

Szomorú,hogy nincs rá igénye.

2018. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, mentek a zöld kezek!

Én még 2.egyetemi évemet taposom így egyenlőre nem aktuális az összeköltözés.

Mindenképp leülök vele beszélni, csak előtte kíváncsi voltam más hogy tudja megoldani a találkozókat :)

Azt érzem ennyi idő után elveszítette kicsit a kapcsolat után a lelkesedését.. na de remélem ezen lehet változtatni valahogy.

2018. jan. 23. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!