Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi hogy legyen instagramom?

Figyelt kérdés

Egy éve törölte az instagram fiókját a barátom, előtte veszekedtünk illetve féltékenykedtünk, így nekem is hibernálnom kellett.

Most fotók nélkül vagyok fent, csak egyszerűen hiányzik hogy megosszak a barátnőimmel fotókat, csak én látok másokat, nem ismerkedésre használnám.

Hogyan mondjam el neki? Nem szeretnék újabb veszekedést.

22L



2021. okt. 1. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én meg nem engedem, hogy legyen ilyen pöts barátod
2021. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem egymás szülei vagytok, hanem egyenlő társak, ilyen formán olyan szavaknak nincs helye egy kapcsolatban, mint tiltás, megengedés…
2021. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen, hogy ilyen rémes alakok, mint a Kérdező pasija, is talál nőt.


Ezért is téves az incel ideológia. Manapság minden hülye találhat csajt.

2021. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Épp itt az ideje, hogy elkezdd meghúzni a harátaidat. Elmondod neki őszintén, hogy mire készülsz, NEM kérsz rá engedélyt, ha pedig hiszizni kezd akkor megmondod neki, hogy keressen újra ha lenyugodott és képes normális ember módjára megbeszélni. Sok értelme van egy olyan kapcsolatnak, ahol a reakciójától való félelem miatt nem mersz ilyen apró szarságokban dönteni.
2021. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

ez egy gyoker. ennyi erovel az utcara se menj ki, mert ott is meglatnak idegen ferfiak es ismerkedni akarnak veled.

en mar az ultimatum kiadasakor toroltem volna - nem az instamat, a pasit az eletembol.

2021. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Baratommal is balhe van elotte.

Torli ha egy csajt like olt vagy őt vmi csaj es nem ir ram instan h ne lassam mikor van fent..


A kapcsolatba az ilyen kozossegi dolgok mindig hoznak vmi sz.r:(

2021. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt nem engedném, hogy belepofázzanak.
2021. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Betegek vagytok, de mindketten. Sajnos. Te azért, mert bizalom nélkül mindenáron kapcsolatot akarsz, a párod meg egy manipulatív nyomi. És kihasználja a ragaszkodásodat. Holott van egy sanda gyanúm hogy megtalálja a módját a félremenésnek ha arról van szó...
2021. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindketten eretlen tinik vagytok es ezert okoz ez gondot
2021. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as-nak van igaza. Egyikőtök sem egészséges pszichése, de ez rosszabb lesz, mert a barátod egy irányítás mániás, manipulatív. Persze azzal lehet aki hagyja. Idő kérdése, ha vele maradsz, majd nem úgy viselkedsz ahogy elvárja kapod a pofonokat. Te meg most félsz tőle. Akkor kellett volna kidobni amikor töröltette Veled.
2021. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!