Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovább próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macii kérdése:

Érdemes tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés

17 éves pasi vagyok, felvettem egy 19 éves nőt msnre, elég szimpi, rendesnek tűnik. Kedves vagyok, tökre normális,komoly, nemvagyok bűnronda, nyitott vagyok talán legrosszabb tulajdonságom:S. Probléma az, hogy mindig én írok rá, mindig én beszélek. Tökre közömbösnek tűnik. Esetleg nemakar komolyba bonyolodni, mert h ő idősebb és ez az ő szemszögéből gáz? Kicsit idegel -.-

Mitévő legyek?


2010. szept. 1. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

17 éves FIÚ, nem pasi.


19 éves LÁNY, nem nő.

2010. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bocs 16:03 18tól nekem nő

pasinak érzem magam mert 17 évesen komolyabb és értelmesebb vagyok mint egy 20 éves.

fiúk és lányok számomra a kis 13-14 éves pisisek bocs

2010. szept. 1. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, de te is voltál pisis. bírom az ilyet...
2010. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bírhatod, de egy szóval se említettem, hogy nemvoltam. Nem ezen kéne lovagolni, hanem tanácsokat várnék -.-'...
2010. szept. 1. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát alapból az a pasik dolga, hogy kezdeményezzenek, ráírjanak a csajokra. De ha aztmondod, hogy nem hajlandó beszélni, esetleg csak ritkán egy-egy szavas válaszokat ad, közömbös, az azt jelenti, hogy van más elfoglaltsága rajtad kívül amit fontosnak tart, vagy szimplán nem tetszel neki. Másik oka lehet a kor is, legtöbb csaj ha nem is idősebb, de legalább velük egykorú pasit keres. Próbálkozz még esetleg, hátha jobban megtudod nyerni, vagy ha még személyesen nem ismeritek egymást, és nem lenne ciki a visszautasítás, akkor kérdezd meg nyíltan, nálam mindig beválik. Tudod, ha kellesz neki megmondja, és levan a gond, ha pedig nem, akkor nem hajtasz tovább feleslegesen, és befekteted az időd más, fontosabb dolgokba, esetleg egy új lányba. sok szerensét :)



18/f

2010. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem felejtsed el hagyad a francba énis voltam igy!!!! semmi értelme 17 vagyok énis és 19 volt a lány!!

hagyaaad!!!!

szerintem!!!

2010. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hursan köszi:)
2010. szept. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!