Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel érdemes újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Szakituttunk Bnőmmel mennyi idő az amikor elkezdhetek neki hiányozni? mert nemakarok neki irogatni még h jajj menyire hiányzik stb.. de felsem adom.
2010. nov. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy érdemes-e várni. Próbálkozz. Vagy sikerül, vagy nem.
2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyi idő után.... aminek vége annak valamiért vége és ami elmúlt nem jön vissza már... én is átéltem fél évig próbálkoztam utána és nem érte meg úgyse lett megint az enyém!
2010. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ciklus 4. hetében boszorkák,és mikor megjött már nekik akkor vátoznak angyallá.Nézd meg a naptárjában!
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hozzám már visszajöt 1x
2010. nov. 6. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmikor, ha szakítás van, az a kapcsolat már halott, nem lehet feltámasztani, vagy ha mégis, akkor nem sok jó sül ki belőle - szerintem.
2010. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen és ne akard visszaszerezni. Ne hidd, hogy hiányozni fogsz neki, ha szakítottatok, ennek annyi. Ha már egyszer újrakezdtétek és így is vége lett, akkor pláne.
2010. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!