Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, de egyik buliba smároltam egy másik sráccal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal. De az egész kapcsolat kezd monotonná válni. Kezdem úgy érezni, hogy az egész fiatal koromat, amikor ki kellene élnem magam, úgymond vesztegetem rá. Nagyon szeretem meg minden, de ebbe a buliba mégis volt egy másik srác is. egyikünk se volt józan..

Nemtudom hogy mit csináljak... Megmodnjam nkei, és szakítsunk vagy mi legyen?? nem akarom elveszíteni :(


2011. nov. 5. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
amit nem tud az nem fáj, de ribanc vagy inkább hagyd ott
2011. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy belé szerelmes, csak megszokásból vagy vele, ráadásul úgy érzed, hogy még ki kell élned magad, a legjobb megoldás, ha szakítasz vele. Add meg neki az esélyt, hogy találjon egy lányt, aki igazán szereti és akivel boldog lehet.

Amúgy képzeld, mi 4 éve vagyunk együtt, mégis fülig szerelmes vagyok, a barátommal veszítettem el a szüzességem, mégsem érzem, hogy rá vesztegettem volna a fiatalkoromat, sőt, én leszek a legboldogabb lány a világon, ha Ő lehet majd a párom egy életre...

Lehet, hogy szereted még a barátodat, de már nem igazi szerelemmel, és minél tovább maradsz vele így, annál nagyobb fájdalom lesz neki, mikor szakítotok (mert ha nem most, akkor később).

20/L

2011. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is így voltam a volt pasimmal, már meguntam. De azért nem smároltam mással. Inkább megmondtam neki, hogy legyen vége és kész. Te is tedd ezt inkább...
2011. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
RIBANC vagy, bocs ez az igazság
2011. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem miért ribancoztok, az életben tuti mindenki csinál hülyeséget... én még nem smúzoltam más pasival ha barátom volt, de sosem ítélném el, aki megteszi...


De szerintem is hagyd ott, éld ki magad. Ha mégis vele maradsz úgy, hogy nem szereted igazán, abból a jövőben semmi nem lesz, akkor meg semmi értelme elvesztegetni még hónapokat, éveket rá...

2011. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak :) de most én ilyen se veled se nélküled állapotban vagyok.. :S nagyon szeretem, demár egyre többet gondolok arra, hogy mi lett vna ha...
2011. nov. 5. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Azzal a különbséggel, hogy én lebuktam mert látta így nincs választásom ő dönt a sorsunkról.
2013. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még??
2013. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!