Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban neked mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban neked mi volt az, amit már nem viseltél el?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtaláltam - ismerős súgott - társkeresőn a "páromat", aki profilja szerint élete szerelmét kereste.
2021. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Lefekvés előtt néztük a tv-t és akkorát odadurrantott hogy még meg is emelkedett hogy kiférjen neki.utána gondolkodtam el, hogy nem jó nőt vettem el, az elején még nem csinált ilyet.

Olyan büdös volt utána s szobába hogy a kutya is inkább kimenekült.

2021. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Fizikai bántalmazás, megcsalás.
2021. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ápolatlanság olyan alkalommal, amikor előre megbeszéltük, hogy kettesben megyünk valahová. Én meg ott álltam megfürödve. Szó szerint. Végül nem mentünk el, és azóta se mentünk együtt sehova. Bennem eltört valami, olyan volt, mintha a földbe taposott volna, hogy egy zuhanyra meg egy hajmosásra nem méltat egy közös program előtt.


Ja, és én vagyok a férfi.

2021. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiknél "csak" megcsalást, valamelyiknél alkoholizmust és azzal együtt járó szóbeli és később fizikai agresszióját, bántalmazását. Valamelyiknél, pedig azt, amikor azt mondta az autóbalesetemkor, hogy miért nem haltam meg, mert a balesetbiztosításomból ki tudta volna fizetni a lakáshitelünket és vígan eléldegélt volna az akkor 4 éves (mára már 15 éves) közös fiúnkkal. Mindegyik váló ok volt nálam. 2-szer váltam.
2021. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

#5

Uram Isten. :((((


Az érzékeny, empatikus női lélek, mi?!


Részvétem.

2021. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a sok kicsi amit egy ideig elviseltem az összegyűlt és már annyi minden volt, hogy nem bírtam tovább. Többek között lusta, hazug, igénytelen, felelőtlen, köz- és életveszélyes, önző. Ezeket nem akarom jobban kifejteni, mert nagyon hosszú lenne.
2021. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Kettes, te nem fingasz sose?
2021. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Terveztük az összeköltözést( az én szüleim milliókat áldoztak, hogy felújított legyen az első közös otthonunk), de ő nem szólt róla , hogy még se akar már + állandóan engem okolt mindenért( ment az ujjal mutogatás )+ sosem kezdeményezte ő a megbékélést viták után + az anyja és a családja szempontjait nézte , nem a miénket/ enyémet + állandóan beszólt azért , hogy hol és mikor tanulok( mert őt elhanyagolom)+ nélküli tervezett programokat hetekkel hamarabb be kellett jelentenem.
2021. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Azt, hogy mindig veszekedni kell dugás előtt. Pedig tök kedvesen udvarlok ilyenkor, de valamiért a veszekedéstől indul be. Nekem ez fárasztó.

Szokott fingani is, meg bántalmazni fizikailag meg verbálisan is, de ez nem zavar, mert vicces. Simán lecsaphatnám, de sosem tennék ilyent, mert inteligens vagyok. Az alkoholistákat messzire kerülöm, úgyhogy ilyen problémám még nem volt.

2021. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!